Nuotr.: „BasketNews.lt“/V.Mikaitis
Nuotr. „BasketNews.lt“/V.Mikaitis

Nors Kauno „Žalgiris“ ne sykį šį sezoną dramatiškai pralaimėjo lemiamomis rungtynių minutėmis, Lietuvos klubas – vienas geriausiai Eurolygoje mačo pabaigas sužaidžiantis klubas.

Daugiausia pataiko: Brandon Davies

„Stats LI“ atlikto tyrimo metu paaiškėjo, jog per pirmus 9 turus, nepriklausomai nuo to, buvo žaidžiamas pratęsimas ar ne, žalgiriečių paskutinių dviejų susitikimo minučių įmestų ir pralestų taškų santykis yra 78-64 (+14). Geriausias rodiklis priklauso Maskvos CSKA, fiksuojančiai 64-44 (+20).

Skaičiuojant paskutinių penkių minučių atkarpą, „Žalgirio“ rezultatas yra 155-146 (+9). Šioje grafoje pirmauja Stambulo „Fenerbahče“ su santykiu 123-99 (+24).

Pagal kėlinius, Šaro Jasikevičiaus kariauna geriausiai rungtyniauja pirmajame ketvirtyje, per kuriuos pirmose 9 rungtynėse užfiksavo +37 rodiklį (200-163). Pirmoje vietoje – Milano „AX Armani Exchange“ su +48 (220-172), o antroje – Stambulo „Fenerbahče“ su +41 (199-158).

Atitinkamai antrajame ir trečiajame kėliniuose žalgiriečiai fiksavo -8 ir -3 rodiklius, o prasčiausiai atrodė ketvirtajame ketvirtyje, kada per 9 turus praleisdavo 27 taškais daugiau nei įmesdavo (191-218).

Paskutinę vietą Eurolygoje užimanti Stambulo „Daruššafaka“ pirmajame kėlinyje fiksavo -47 (152-199), o antrajame -58 (158-216) rodiklius.

2018-11-30 18:14
Dr
Užtat su dalinasi su Barca trečią blogiausią vietą pagal ketvirtą kėlinį. Blogiau tik Budučnost ir Gran Canaria.
2018-11-30 15:25