Trečiąją pergalę moterų krepšinio klubų Eurolygos varžybų D grupėje iškovojo ir viltis iškopti į atkrintamąsias varžybas išsaugojo Vilniaus TEO komanda, aštuntojo turo rungtynėse trečiadienį svečiuose 65:40 (15:11, 24:11, 15:6, 11:12) nugalėjusi Faenzos „Germano Zama“ ekipą iš Italijos.

Vilniaus komandoje rezultatyviausiai žaidė Nykesha Sales. Ji surinko 26 taškus. Jelena Levčenka pelnė 15 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės sąskaitoje – 3 taškai ir 13 atkovotų kamuolių.

Šeštąjį pralaimėjimą patyrusiai Faenzos ekipai 13 taškų pelnė Daliborka Jokič, 12 – Adrijana Knezevič.

Vilniaus komanda išsaugojo galimybes patekti į kitą turnyro etapą.

4-ąją min. TEO išsiveržė į priekį 10:2, vėliau pirmavo 13:7, o pirmąjį kėlinį laimėjo 15:11. 13-ąją min. po septynių iš eilės N. Seilz taškų vilnietės pirmavo 22:15. Įpusėjus antrajam kėliniui komandas skyrė 6 taškai - 26:20. Po to TEO komanda laimėjo atkarpą 13:2 ir atitrūko 39:22.

Trečiajame kėlinyje Lietuvos čempionės dar padidino savo persvarą. Po 30 min. kovos TEO pirmavo 54:28. Didžiausią - 28 taškų - persvarą mūsiškės buvo įgijusios paskutiniąją rungtynių minutę (65:37).

TEO po krepšiais laimėjo kovą dėl kamuolių 47-32 ir perėmė net 21 kamuolį. Aikštelės šeimininkės iš 53 metimų pataikė tik 11 (20,8 proc.).

Pirmojo rato rungtynes vilnietės namuose Italijos klubui pralaimėjo 80:86.

Kitas rungtynes TEO žais sausio 17 dieną namuose su lydere Valensijos „Ros Casares“ (Ispanija) ekipa.

Atrinkti (0) Visi (9)
XXX
ALLENAZ

sakai rezultatyvumas,kaip vaiku komandos?tai paziurek kiek saiuliu komanda imete per varzybas (77)taskai,o teo 65 taskus,tai cai milziniskas skirtumas?tai vadinamsi ir siauliai vaiku komanda...o tas 40 tasku,tai neseniai maciau,kad vyru komanda laimejo rezultatu 98-45...