Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta
  • Pirėjo „Olympiakos“ namuose 92:70 nugalėjo Podgoricos „Budučnost“

• Zachas LeDay pelnė 28 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 42 naudingumo balus

• 42 naudingumo balai – geriausias rodiklis šio sezono Eurolygoje, prieš tai jis priklausė Brandonui Daviesui

Pirėjo „Olympiakos“ (6-4) namuose 92:70 (25:20, 19:17, 32:14, 16:19) sutriuškino Podgoricos „Budučnost“ (2-8), o Graikijos komandos pergalę vainikavo įspūdingos Zacho LeDay rungtynės.

28
42
89%
8/9
67%
2/3

24-erių amerikietis vos per 21 minutę pelnė 28 taškus (7/8 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 8/9 baudų metimų), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 42 naudingumo balus.

42 naudingumo balai – geriausias rodiklis šio sezono Eurolygoje. Prieš tai šį titulą turėjo Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas Brandonas Daviesas, kuomet rungtynėse su Maskvos srities „Chimki“ jis surinko 39 naudingumo balus.

Tuo metu „Olympiakos“ rungtynes į savo rankas perėmė po ilgosios pertraukos. Georgios Printezis ir Vassilis Spanoulis pataikė po dvitaškį, dar po du taškus pridėjo Nikola Milutinovas bei Nigelas Williamsas-Gossas ir 13:0 spurtu trečiąjį kėlinį pradėję šeimininkai susikrovė 20 taškų persvarą (57:37).

„Budučnost“ dar sugebėjo sumažinti savo deficitą iki 13 taškų (47:60), tačiau „Olympiakos“ į tai atsakė laimėdami atkarpą 16:4 ir triuškinamą persvarą susigražinęs Graikijos klubas atgal nebesižvalgė (76:51).

„Olympiakos“: Zachas LeDay 28 (7/8 dvit., 8 atk. kam., 42 naud. bal.), Vassilis Spanoulis 17 (5/9 dvit.), Georgios Printezis 11 (4/6 dvit., 8 atk. kam.), Nikola Milutinovas 10 (5/7 dvit.).

„Budučnost“: Earlas Clarkas 15 (6/15 dvit.), Nemanja Gordičius 14 (7 atk. kam.), Edwinas Jacksonas 12.

2018-12-01 05:38
kaunas
Na tures ka veikt davies kavaliauskas su zachu leday butu gerai kad jankunas zaistu dar kai printezis milotinovas

--
2018-12-01 00:37
to djgaffer
Bičas, prašau, neberašinėk tokių dalykų, niekam, o patikėk manimi, tai įdomu nėra. (:
2018-12-01 00:27
Nu blemba,jau atrodė,kad Daviesas taps turo MVP,bet paėmė ir LeDay sužaidė sezono rungtynes.Dar ir geriausią Davieso rezultatą pagerino.Teks Brandonui dar geriau sužaist,kad pagerint šį rezultatą.Ir galėtų tai padaryti kitą savaitę prieš tą patį OLY.