Nuotr. AP - Scanpix
  • „Lakers“ namuose 114:103 įveikė „Mavericks“

• LeBronas pelnė 28 taškus

• Dončičius pelnė 6 taškus ir sužaidė nerezultatyviausią karjeros mačą NBA

Luka Dončičius per trumpą savo karjerą NBA lygoje sužaidė nerezultatyviausią savo mačą, o jo atstovaujama Dalaso „Mavericks“ (10-10) išvykoje 103:114 (32:22, 26:31, 17:25, 28:36) nusileido LeBrono Jameso vedamai Los Andželo „Lakers“ (13-9) ekipai.

13
24
12
100%
1/1

Slovėnas per aikštėje praleistas 32 minutes pelnė 6 taškus (2/8 dvit., 0/5 trit., 2/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, išrašė 2 „stogus“ bei 3 sykius suklydo. Prieš tai nerezultatyviausas NBA naujoko mačas buvo debiutinėse jo rungtynėse spalio 18-ąją prieš Fynikso „Suns“ (4-18), kai puolėjas pelnė 10 taškų.

Tiesa, pirmajame kėlinyje Dončičius pasižymėjo gynyboje, kai du kartus iš eilės blokavo karaliaus metimą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs LeBronas per 31 minutę pelnė 28 taškus (10/17 dvit., 2/4 trit., 2/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei tiek pat kartų suklydo.

Pirmajame kėlinyje svečiai įgijo dviženklę persvarą (32:22), bet vėliau „Lakers“ perėmė iniciatyvą, o tolimas LeBrono tritaškis, likus iki rungtynių pabaigos pustrečios minutės, įtvirtino šeimininkų pergalę (111:93).

„Mavs“ gretose, kurie vis dar žaidė be traumuoto Dirko Nowitzki, rezultatyviausias buvo Harrisonas Barnesas. Amerikietis per 34 minutes pelnė 29 taškus (5/11 dvit., 4/6 trit., 7/9 baud.) ir atkovojo 5 kamuolius.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 28 (10/17 dvit.), Brandonas Ingramas 19, Kyle'as Kuzma 15 (12 atk. kam.), Tysonas Chandleris (12 atk. kam.) ir Kentaviousas Caldwellas-Pope'as po 13, Lonzo Ballas 10 (5 per. kam.).

„Mavericks“: Harrisonas Barnesas 29 (4/6 trit.), Dwightas Powellas 17, Dennisas Smithas 13, Wesley Matthewsas 11.