Nuotr. AP
  • „Pacers“ išvykoje 110:111 nusileido „Kings“

• Domantas Sabonis surinko 6 taškus ir atkovojo 7 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus

• „Kings“ į pergalę vedė Bogdanas Bogdanovičius, pelnęs 20 taškų ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus

Domantas Sabonis pastaruoju metimu demonstruojamų statistinių rodiklių nepasiekė, o Indianos „Pacers“ (13-10) sekmadienio naktį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse išvykoje 110:111 (30:26, 30:32, 31:31, 19:22) nusileido Sakramento „Kings“ (11-11) klubui.

20
21
50%
3/6
100%
3/3

Lietuvis per 24 minutes pelnė 6 taškus (3/7 dvit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, tačiau net 7 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė, taip surinkdamas 4 naudingumo balus.

Tai buvo pirmasis „Pacers“ pralaimėjimas „Kings“ nuo 2016-ųjų sausio 26 dienos. Indianos ekipa šiąnakt klydo daugiausiai šiame sezone – prarado 24 kamuolius.

Likus kiek daugiau nei pusantros minutės priekyje 107:105 vis dar buvo „Pacers“, tačiau šeimininkai ilgai netruko ir rezultatą išlygino (107:107).

Likus 35 sekundėms rezultatas švieslentėje buvo 110:109, o priekyje vedė Indianos ekipa. Lemiamą kirtį lietuvio atstovaujamas klubas gavo iki rungtynių pabaigos likus 16 sekundžių, kai Willie Steinas dėjimu pataisė komandos draugo dvitaškį ir persvėrė rezultatą „Kings“ naudai (111:110).

Po šio epizodo kitoje aikštės pusėje Bojanas Bogdanovičius dar spėjo išmesti dvitaškį, tačiau šis buvo netaiklus ir Sakramento komanda šventė pergalę.

Būtent Bogdanovičius buvo rezultatyviausias išvykoje žaidusių krepšininkų gretose. Kroatas per 37 minutes įmetė 27 taškus (8/13 dvit., 2/6 trit., 5/6 baud. met.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius bei surinko 18 naudingumo balų.

„Kings“ į pergalę vedė tokią pat pavardę turintis Bogdanas Bogdanovičius. Serbas per 31 minutę pelnė 20 taškų (4/6 dvit., 3/6 trit., 3/3 baud. met.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius ir taip surinko 21 naudingumo balą.

„Kings“: Bogdanas Bogdanovičius 20 (6 rez. perd.), Buddy Hieldas 18, Willie Steinas 17 (13 atk. kam.), De'Aronas Foxas 15 (6 rez. perd.), Nemanja Bjelica 13 (6 atk. kam.), Troy'us Williamsas 12.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 27, Thaddeusas Youngas, Mylesas Turneris ir Dougas McDermottas po 14, Tyreke Evansas 12, Darrenas Collisonas 11 (12 rez. perd.), Cory Josephas 7 (7 atk. kam.), Domantas Sabonis 6 (7 atk. kam., 5 rez. perd.).

2018-12-02 12:27
Vienas serbas,kitas kroatas.Krepšiniu reik domėtis,tada žinosi,kas ir kaip.Daug klaidų Pacers padarė,tai net keista,kad vos nelaimėjo.Retas atvejis,bet Turneris šį kartą geriau už Domą žaidė.Klaidų nemažai padarė mūsiškis,išmušė jį tai iš įprasto ritmo.

--
2018-12-02 12:17
Alialiuja
Nejauti skirtumo tarp Bojano ir Bogdano?

--
2018-12-02 12:15
dakota
kaip suprasti,tas pats zaidejas abiejose komandose buvo rezultatyviausias??ar cia klaida kazkokia??