• Giannis Antetokounmpo surengė monstrišką pasirodymą, pelnydamas 33 taškus, atkovodamas 19 kamuolių ir surinkdamas 46 naudingumo balus

• Net tokio pasirodymo pergalei neužteko, o graikas dar ir spėjo išlieti pyktį ant teisėjų

• Lemiamos atakos metu atkovojęs kamuolį Giannis bandė mesti, tačiau buvo nublokuotas. Anot paties graiko, tai pražanga, dėl kurios jis ir užsipuolė arbitrus

• Antetokounmpo taip pat suerzino epizodas pirmajame kėlinyje, kai per jį po dėjimo perlipo kroatas Mario Hezonja

Giannis Antetokounmpo savo komandoje buvo rezultatyviausias, tačiau jo vedama Milvokio „Bucks“ (15-7) ekipa Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse išvykoje pratęsime 134:136 (35:28, 31:33, 31:32, 27:31, 10:12) nusileido JAV krepšinio mekos šeimininkui – Niujorko „Knicks“ (8-16) klubui.

21
25
100%
2/2
5

Graikas per 41 minutę surinko įstabų dvigubą dublį – pelnė 33 taškus (10/16 dvit., 0/1 trit., 13/16 baud. met.), atkovojo 19 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 2 metimus, taip surinkdamas net 46 naudingumo balus.

Lemiamomis pratęsimo sekundėmis Brookas Lopezas metė baudos metimą, kuris buvo netaiklus, o Antetokounmpo prasibrovęs per dviejų varžovų užtvarą atkovojo kamuolį ir pašokęs metė į krepšį. Enesas Kanteras jam išrašė bloką, pražanga užfiksuota nebuvo, o arenos sirena paskelbė apie rungtynių pabaigą.

Graikas dėl to įsiuto ir užsipuolė teisėjus, įvairiais gestais argumentuodamas, jog prasižengta prieš jį tikrai buvo.

„Tiesiog bandžiau žaisti į kontaktą ir mesti per mane dengiančius varžovus. Vienas iš vaikinų užspaudė mane, todėl bandžiau jį pašokdinti ir išprovokuoti“, – po rungtynių lemiamą metimą komentavo Antetokounmpo.

Tiesa, dar pirmojo kėlinio pradžioje graiką suerzino Mario Hezonja. Kroatas perėmė kamuolį ir greitoje atakoje įdėjo per „Bucks“ žvaigždę, jį piktai nužiūrėjo ir galų gale peržengė.

„Kitą kartą trenksiu jam į tarpukojį“, – emocionaliai po rungtynių komentuodamas epizodą išsireiškė Antetokounmpo.

„Knicks“: Emmanuelis Mudiay 28 (7 rez. perd.), Kevinas Knoxas 26, Timas Hardaway (8 rez. perd.) ir Damyeanas Dotsonas (5 atk. kam.) po 21, Noahas Vonlehas 15 (5 atk. kam.), Enesas Kanteras 8 (7 atk. kam.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 33 (19 atk. kam., 7 rez. perd., 46 naud. bal.), Ericas Bledsoe 27 (ų rez. perd., 5 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 22 (6 atk. kam.), Brookas Lopezas 13, Khrisas Middletonas ir Tony Snellas po 10.

2018-12-03 07:56
Fanas
Bauda tikrai buvo, abu blokuojantys žaidejai rankas buvo nuleide ant Giannio, o ne pilnai ištiese

--
2018-12-02 14:23
Yolo
Kokia dar pazanga :D :D :D Pats bande kontakta sukelt nes po lenta buvo ir jokiu sansu tasku pelnyt :D Per daug suzvaigzdejas sitas vaplis, pats po dejimu vaidina ereli o cia per ji idejo jau verkia :D
+1
2018-12-02 14:15
Didžiulė maišatis ten buvo,rankų miškas,tai sunku pasakyt.Nors pražangos nemanau,kad buvo.O nuolaidų Gianniui tikrai nebuvo.Tris ar keturis žingsnius jam net užviksavo,kas yra reta su superžvaigždėm.

--
+1
2018-12-02 12:58
kasioguru
tai kad ten aiskiai nebuvo jokios prazangos. graikas ir taip gauna daug nuolaidu is teiseju. sikart negavo tai pradejo putotis be reikalo.
2018-12-02 12:38
Profesorius
Nieko naujo Nba. Prazanga buvo, kontakto metu Kantero rankos buvo sulenktos, ko taisykles neleidzia ir jis jas tik poto istiese, eiline teiseju kliurka. O Janiui pareis bauda is Nba, kad vos senuko nesubaladojo.
2018-12-02 10:28
Nebuvo pražangos,teisėjas nešvilpė pražangos vien Antetokounmpo žvaigždės statuso.Net peržiūros neskyrė..

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 6