Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Saldų revanšą ir tuo pačiu vietą pasaulio čempionate užsitikrino Ispanijos rinktinė. Sergio Scariolo vadovaujama nacionalinė komanda namų susitikime 72:68 (20:14, 19:17, 15:17, 18:20) palaužė Ukrainos krepšininkus ir atkeršijo jiems už pralaimėjimą rugsėjo viduryje 65:76.

Rezultatyviausiai ir naudingiausiai šiame mače pasirodęs buvęs Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ legionierius Viačeslavas Bobrovas ispanams atseikėjo 21 tašką (6/8 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 6/7 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 2 kartus prasižengė, 5 sykius suklydo bei surinko 25 naudingumo balus.

6 Slovėnijos rinktinė 10 2 8 1 4 70.5 83.8 -6.1 -4 - - - -

Prasidėjus paskutinei mačo minutei, Bobrovas realizavo baudas ir Ukrainos rinktinė prie varžovų priartėjo per keturis taškus – 66:70. Kitoje atakoje Jaime'as Fernandezas netaikliai atakavo krepšį ir svečiams buvo šansas dar labiau sumažinti atsilikimą, bet Oleksandras Lipovijus prametė iš toli.

Paskui tas pats Lipovijus perėmė kamuolį ir varžovo pražangą pavertė dviem taškais – 68:70. Po minutės pertraukėlės neleistinai sustabdytas Nacho Llovetas realizavo abi baudas, Lipovijus suklydo ir savų žiūrovų akivaizdoje triumfavo ispanai – 72:68.

Ispanija: Jaime'as Fernandezas 17 (5/13 metimai), Sebas Saizas ir Quino Colomas – po 12, Alberto Abalde 11.

Ukraina: Viačeslavas Bobrovas 21 (8 atk. kam.), Volodymyras Herunas, Oleksandras Lipovijus ir Viačeslavas Kravcovas – po 10.