Nuotr. FIBA
  • Rusijos rinktinė namuose 81:61 sutriuškino Čekiją

• Rusams padėję CSKA krepšininkai Voroncevičius su Boloboy kartu pelnė 23 taškus ir surinko 35 naudingumo balus

• Bazarevičiaus auklėtiniai K grupėje žengia trečioje vietoje

Rusijos rinktinė (6-4), padedama CSKA krepšininkų Andrejaus Voroncevičiaus ir Joelio Bolomboy, iškovojo labai svarbią pergalę atrankoje į pasaulio čempionatą. Rusai namuose 81:61 (14:16, 30:12, 21:11, 16:22) sutriuškino jau vietą pasaulio čempionate turinčią Čekijos rinktinę (7-3).

Šeimininkai puikiai sužaidė antrąjį ketvirtį, kurį laimėjo 30:12 ir susikrovė solidų pranašumą (44:28).

Po ilgosios pertraukos Sergejaus Bazarevičiaus auklėtiniai pademonstravo įspūdingą gynybą, kai per pirmąsias 8 trečiojo kėlinio minutes praleido vos 2 taškus ir rungtynių nugalėtojas abejonių nebekėlė – 60:30.

Abu CSKA klubo krepšininkai svariai prisidėjo prie pergalės. Bolomboy per 19 minučių pelnė 15 taškų (5/7 dvit., 1/2 trit., 2/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

Voroncevičius pasižymėjo universaliu žaidimu ir per 24 minutes pelnė 8 taškus (2/2 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyviu perdavimus ir mačą baigė su 18 efektyvumo balų.

Po šios pergalės Rusija turi 6 pergales ir 4 pralaimėjimus bei K grupėje rikiuojasi trečia. Jai iš paskos žengia Suomija ir Bulgarija, kurios turi po 4 pergales, bet yra sužaidusios vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Rusijos rinktinė: Dmitrijus Khvostovas 17 (5/8 trit.), Dmitrijus Kulaginas (9 atk. kam., 7 rez. perd., 20 naud. bal.) ir Joelis Bolomboy po 15, Vitalijus Fridzonas 13.

Čekijos rinktinė: Jaromiras Bohačikas 26 (6/10 trit.), Martinas Peterka 10.

2018-12-04 08:32