Kauno „Žalgirio“ gynėjas Marcusas Brownas pirmauja SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Visų žvaigždžių dienos rinkimuose. Brownas ketvirtadienį buvo surinkęs kiek daugiau nei 7200 balsų ir dviem šimtais lenkė Mantą Kalnietį.

Jei rinkimai į SEB BBL Visų Žvaigždžių rungtynes baigtųsi dabar, Baltijos žvaigždžių ir legionierių startiniai penketai atrodytų taip:

Baltijos žvaigždės:

Vidurio puolėjas: Eurelijus Žukauskas („Žalgiris“).
Puolėjai: Jonas Mačiulis („Žalgiris“) ir Janaras Taltsas („Rock“).
Gynėjai: Mantas Kalnietis („Žalgiris“) ir Sandis Valteris („ASK Riga“).

Užsieniečiai:

Vidurio puolėjas: Travisas Reedas („Kalev/Cramo“).
Puolėjai: Matthew Nielsenas („Lietuvos rytas“) ir Goranas Jurakas („Žalgiris“).
Gynėjai: Marcusas Brownas („Žalgiris“), George‘as Tsintsadze („Rock“).

SEB BBL žvaigždžių diena vasario 2 dieną vyks Talino „Saku“ arenoje.

Komentarai:
ghf
all stars weekend
2008-01-13
Atsakyti
ofka
o kokie treneriai bus gal kas zinot?
2008-01-10
-1
Atsakyti
Jonas
Roba> Na nemanau ar taip tikrai ivyks, visgi fanai renka penketus ir nemanau, kad Trifunovicius sodins po 2 minutes suzaidusius molius, jeigu zmonems tie moliai patinka ir jie isrinkti i startinius penketus tai tikrai manau jie zais, juk sitos rungtynes nieko nelemia, o kalbant apie eidsona, petraviciu ar popoviciu, tai visgi treneriui gal noretusi paieskoti naujesniu zaideju, netik lietuvoje, bet ir latvijoje ar estijoje, na zdz. nebezinau ka ir bepasakyt, bet viska lemia fanai, kurie nori matyti tuos zaidejus pirmaujancius dabar, dar yra daug laiko viskas gali pasikeist.
2008-01-10
+1
Atsakyti
Roba
Ko jus parinates, juk cia tik penketai, ir eidson ir petravicius ir popovicius irgi dalyvaus tik nuo suolo. O tie moliai palos 2 minutes ir ses po visam, tada suleis zaidejus kurie to tikrai verti.
2008-01-10
+2
Atsakyti
Jonas
Atsiprasau, bet truputi issireiksiu, ka jus cia ** spangaliojat? Nematet Zukio zaidimo pernai metais, kai jis buvo daug prastesnis, susidariau nuomone, kad sitas portalas skirtas Ryto fanams, o padiskutuot su abiem pusem labai sunku, stebejot praeita zvaigzdziu diena? Tiek Zukauskas, tiek Kalnietis ten gerai atrode, o kaip atrodys jurakas mes nezinome, kolkas sitie penketai man patinka, dar galetu buti popovicius ir Price'as, bet ner kur ju patalpint, tai vat siulau nezliumbt, kad nera cia Ryto zaideju nes visi puikiai zinom, kad Zalgirio fanu yra daugiau, kad ir kaip skaudu butu, tenka ta pripazinti ir manau kiekvienas cia snekantis (Ryto fanas) prabalsavo uz Ryto zaidejus. Zalgiri reikia myleti uz tai ka jie dare praeityje ir stengiasi daryti tai dabar, o Ryta reikia gerbti uz tai ka jie padare ulebe ir ka daro eurolygoje, kolkas Zalgiris turi daugiau fanu, kas bus ateityje neaisku.
2008-01-10
-1
Atsakyti
Kas cia
Ka startiniuose penletuose daro Jurakas ir Zukis?
2008-01-10
+3
Atsakyti
kasistas
Nu vietomis idomu , bet truksta star'u.
2008-01-10
-1
Atsakyti
ofka
pazesim kokie bus atgarsiai LIETUVOS RYTO FANAS pusen :D
2008-01-10
Atsakyti
Zalgirinis
Zukis tikrai neturetu but Petravicius dabar vertesnis ten tikrai
2008-01-10
+4
Atsakyti
verkia Zalgirio antifanai kad puse Zalgirio zais starto penkete...balsuoja zmones is jusu keliu noru nebus zvaigzdziu dienos baltijos salyse dauk zmoniu,jie ir isrinko ir ne jum teist ;]
2008-01-10
+1
Atsakyti
Nesuprantu
Taigi cia zvaigzdiu diena...Ka ten veikia zukauskas ir juraku? Zodziu..
2008-01-10
+2
Atsakyti
Ka cia veikia Jurakas???ir isvis kas uz wisokius molius Zukius ir pan. balsuoja?As noriu grazios zvaigzdziu dienos o ne kazkokiu moliu treniruotes
2008-01-10
+3
Atsakyti
Vietoj Jurako Eidsono reiktu, nes jis ir už Nielsena tikrai geriau Žvaigždžių dienom tinka.

O dėl Kalniečio tai abejoju ar išvysim ką nors ko nematėm jau ankščiau...
2008-01-10
Atsakyti
Jonas
Na as nesutikciau tik del Jurako, bet ir tai nezinau ka jis parodytu zvaigzdziu dienoj, visi zaidejai ten rungtyniauja kitaip, o Kalnietis tai gerai, jis show menas, ta ir tesugeba ;] gerai jam toj zvaigzdziu dienoj, parodo gana ispudingu dejumu, nes ir ginyba ten netokia kokia turetu buti rimtose varzybose, o ka jau ka, bet kalnietis det moka, kas del browno, tai jo vietoj neisivaizduoju nieko kito, dar labai nroeciau pamatyt popoviciu zvaigzdziu dienoj :S
2008-01-10
-1
Atsakyti
Na zaidejai i SEB BBL renkami, kurie pirmauja ne visi verti to..pats esu Zalgirio fanas, bet Jurakas, Kalnietis toli grazu dar jiem, nieko gero nedemonstruoja jie..jau geriau vietoj Kalniecio zaistu Kriisa ar kas kitas, o vietoj Jurako kad ir Dwayne Broyles..ivairesnes komandos, idomesne zvaigzdziu diena;)
2008-01-10
+4
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.