• „Skycop“ svečiuose 79:68 nukovė „Dzūkiją“

• Trečiąjį kėlinį 26:11 laimėję prieniškiai panaikino 15 taškų atsilikimą

• Visas rungtynes žaidęs Martynas Gecevičius pelnė 28 taškus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 4 kamuolius

• Darjušo Lavrinovičiaus sąskaitoje – 15 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 27 naudingumo balai

Trečiajame kėlinyje dominavusi Prienų „Skycop“ sužaidė rezultatyviau nei pirmoje mačo pusėje bei išsigelbėjo Karaliaus Mindaugo taurės turnyre. 15 taškų deficitą panaikinę Virginijaus Šeškaus auklėtiniai Alytuje 79:68 (12:21, 13:18, 26:11, 28:18) įveikė Alytaus „Dzūkiją“ ir pateko į kitą KMT etapą.

28
30
43%
6/14
5

Varžovą ketvirtfinalyje prieniškiai sužinos trečiadienį vyksiančių rungtynių tarp Vilniaus „Ryto“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ pertraukos metu.

Pirmąjį tarpusavio susitikimą „Dzūkija“ Prienuose laimėjo 84:83. Pagal bendrą abejų rungtynių rezultatą „Skycop“ nugalėjo 162:152.

Be keitimų rungtyniavęs ir Prienų klubą į priekį tempęs Martynas Gecevičius pelnė 28 taškus (2/4 dvitaškiai, 6/14 tritaškiai, 6/6 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 30 naudingumo balų.

Trečiajame kėlinyje Kendrickui Brownui surinkus keturis taškus iš eilės, „Dzūkija“ pirmavo daugiau nei užtikrintai – 43:28. Tada svečiai iš pradžių pelnė šešis taškus be atsako, vėliau surengė spurtą 9:0 ir priartėjo per vieną tašką – 43:44.

Po Kšištofo Lavrinovičiaus ir Arno Labucko taiklių tolimų šūvių „Skycop“ persvėrė rezultatą savo naudai – 49:48. Likus žaisti kiek daugiau nei pusantros minutės, Egidijaus Dimšos baudų metimai sumažino dzūkų atsilikimą iki taško – 66:67.

Visgi tada per likusį laiką šeimininkai iš žaidimo nepasižymėjo, o likusius du taškus surinko po vieną iš dviejų baudų realizavę Brownas ir Jomantas. Prienų klubo krepšininkai per tą laiką atseikėjo 12 taškų ir įtvirtino savo pergalę – 79:68.

Darjušas Lavrinovičius nuo savęs pridėjo 15 taškų (4/5 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 4/4 baudos) ir 10 atkovotų kamuolių. Alytiškių gretose dvigubą dublį įsirašė Egidijus Dimša, pelnęs 16 taškų (4/8 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 5/5 baudos) ir atkovojęs 12 kamuolių.

„Skycop“ nepadėjo Mindaugas Lukauskis, o „Dzūkijai“ – Matas Jogėla.

„Dzūkija“: Egidijus Dimša 16 (12 atk. kam.), Kendrickas Brownas 13 (2/9 trit.), Dominykas Domarkas 12, Paulius Petrilevičius 11 (11 atk. kam.).

„Skycop“: Martynas Gecevičius 28, Darjušas Lavrinovičius 15 (10 atk. kam.), Mike'as Bruesewitzas 13.

Trenerių komentarai:

2018-12-04 22:30
T
Gecas turi laisve puolime ir puikiai tuo naudojasi manau po naujuju jis zais kitoje komandoje.