Prastai startavęs ir Alytaus „Dzūkijos“ gynyboje klimpęs Prienų „Skycop“ klubas sveiką kailį Karaliaus Mindaugo taurės turnyre išnešė sužaidęs puikią antrąją susitikimo dalį. Dar trečiajame kėlinyje 15 deficitą turėję prieniškiai iki ketvirtojo ketvirčio pradžios ne tik sugebėjo jį panaikinti, bet ir išsiveržė į priekį – 61:60.

28
30
100%
6/6
5

Lemiamame kėlinyje Prienų klubo krepšininkai savo persvarą padidino dešimčia taškų ir Alytuje triumfavo 79:68. Po dvikovos Virginijus Šeškus pagyrė auklėtinius už žaidimą po ilgosios pertraukos bei išskyrė pasikeitusio žaidimo aspektus.

„Pirma pusė – labai bloga, o antra, galima sakyti, buvo labai gera, – savo komentarą pradėjo Šeškus. – Pirmoje mačo pusėje jiems leidome atkovoti 11 kamuolių daugiau, o pabaigoje – lygu 38-38. Įsivaizduojate, sugebėjome netgi išlyginti, nepaisant to, jog verkiame dėl to ir kas yra mūsų bėda.

Kitas dalykas – antroje pusėje mes visiškai pakeitėme žaidimą, žaidėme be įžaidėjo ir realiai su vienu deriniu. Buvome susitarę, kad žaidžiame iki tol, kol Kendrickas Brownas lieka su aukštaūgiu, kad jam būtų sunku. Pirmoje pusėje reikėjo tą dalyką anksčiau pabandyti. Kai laimi, ką šnekėti... Visi šiandien prisidėjo ne tik taškais, bet ir kova.“

Į KMT ketvirtfinalį žengę Prienų klubo krepšininkai savo varžovą sužinos trečiadienį, kai Vilniaus „Ryto“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ rungtynių pertraukos metu bus ištraukti varžybų burtai.