• Sabonis pelnė 9 taškus ir sugriebė 11 kamuolių

• Po dviejų kėlinių lietuvis turėjo 0 taškų ir 4 atkovotus kamuolius

• Sabonis perėmė 3 kamuolius ir pakartojo savo asmeninį rekordą

• „Bulls“ suklupo 7-ąjį kartą iš eilės

Po ilgosios pertraukos įsivažiavęs Domantas Sabonis buvo per žingsnį nuo dvigubo dublio ir padėjo Indianos „Pacers“ (14-10) NBA pirmenybėse namie nutraukti dviejų pralaimėjimų seriją.

Foto galerija

Lietuvio atstovauja ekipa 96:90 (23:21, 20:24, 27:22, 26:23) įveikė Čikagos „Bulls“ (5-20), prie kurios vairo jau stovėjo naujasis treneris Jimas Boylenas.

Po dviejų kėlinių Sabas nebuvo pelnęs nė taško ir atkovojęs 4 kamuolius, o „Pacers“ atsiliko 43:45. Visgi mūsiškis ir visa „Pacers“ įsivažiavo po ilgosios pertraukos.

Sabonis per 28 žaidimo minutes pelnė 9 taškus (4/8 dvit., 1/2 baudos), sugriebė 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė tris kamuolius, blokavo 1 metimą, keturis sykius suklydo ir dukart prasižengė bei surinko 15 naudingumo balų.

3 perimti kamuoliai yra pakartotas Sabonio karjeros NBA rekordas.

Sabonio rezultatyvus perdavimus Turneriui:

Puikiai žaidė kitas Indianos klubo vidurio puolėjas Mylesas Turneris, kuris pelnė 18 taškų ir pakartojo savo asmeninį sezono rezultatą, taip pat atkovojo 11 kamuolių ir blokavo 5 metimus.

211 cm ūgio Sabonis kurį laiką aikštėje žaidė kartu su kitu vidurio puolėju, taip pat 211 cm ūgio Turneriu.

„Jie abu gerai žaidžia, kai juos dengia priešininkų vidurio puolėjas. Mes bandėme rasti pranašumų, kai juos gynyboje prižiūri mažesnis vyrukas“, – sakė „Pacers“ treneris Nate’as McMillanas.

Antrąsias rungtynes „Bulls“ gretose šį sezoną sužaidęs suomis Lauri Markkanenas pelnė 21 tašką ir atkovojo 10 kamuolių, tačiau iš žaidimo pataikė tik 8 metimus iš 24.

23
30
100%
8/8
75%
3/4

„Bulls“ pralaimėjo septynerias rungtynes iš eilės.

Po debiuto Čikagos klube naujasis ekipos treneris Boylenas džiaugėsi komanda. „Man tikrai patinka ši komanda. Man tikrai patinka šie vyrukai. Manau, kad mes kovėmės. Didžiuojuosi šia grupe“, – sakė Boylenas.

Indianos ekipoje dėl kelio traumos negali žaisti Victoras Oladipo. Komandos lyderis praleido jau 8 mačus, o per juos „Pacers“ laimėjo keturis sykius.

„Pacers“: Darrenas Collisonas 23 (6/7 metimai, 8/8 baudos, 8 atk. kam.), Mylesas Turneris 18 (11 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 14, Tyreke’as Evansas 10, Domantas Sabonis (11 atk. kam., 3 per. kam.) ir Cory Josephas po 9.

„Bulls“: Lauri Markkanenas 21 (8/24 metimai, 10 atk. kam.), Justinas Holiday 15, Zachas LaVine’as 13, Wendellis Carteris (13 atk. kam.) ir Jabari Parkeris po 12.

Kazkas
Bet jei sabonis gautų laiko tai būtų geresnis už turnerį :)
2018-12-05 08:23
Rytai atrodo labai blankiai net ner ka su vakarais lygint.

--
2018-12-05 08:21
kaip rašo amerikiečiai, jeigu ne Sabonis, tai dabar nežaidžiant Oladipo išvis niekas Pacers rungtynių nežiūrėtų
2018-12-05 06:53