Nugalėti A grupės lyderę Maskvos CSKA ekipą Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkai sugebėjo net ir versdamiesi be patemptą čiurną besigydančio Arvydo Macijausko. Savo sirgalių akivaizdoje Graikijos vicečempionai 71:67 (15:15, 24:18, 19:18, 13:16) parklupdė rusus ir užsitikrino kelialapį tarp 16 pajėgiausių Senojo žemyno klubų.

Didžiąją mačo dalį pirmavę aikštės šeimininkai likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes po Rodericko Blackney baudų buvo įgiję 8 taškų persvarą (67:59), tačiau rusai rankų nenuleido.

Likus žaisti 22 sekundes po kelių rusų tritaškių ir Ramūno Šiškausko reido po krepšiu Pirėjo ekipos persvara ištirpo iki 2 taškų (69:67). Pergalę Graikijos čempionams lėmė Georgios Printezis triuškinančiu dėjimu padidinęs persvarą iki 4 (71:67) ir nubraukęs visas CSKA viltis laimėti.

Prieš rungtynes geriausiam lapkričio mėnesio Eurolygos žaidėjui Macijauskui buvo įteiktas specialus prizas, tačiau čiurną Graikijos pirmenybėse pasitempęs lietuvis rungtyniauti negalėjo.

•

Starto penkete rungtynes pradėjęs Ramūnas Šiškauskas pralaimėjusiems per 36 minutes pelnė 9 taškus (3/4 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 0/2 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, tačiau pats 1 sykį pažeidė taisykles.

„Olympiakos“: Milošas Teodosičius 20, Ioannis Bourousis 18 (9 atk. kam.), Georgios Printezis 11, Qyntelis Woodsas 9.

CSKA: Davidas Andersenas 21 (12 atk. kam.), Trajanas Langdonas 17, Ramūnas Šiškauskas 9.