Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
  • „Raptors“ 113:102 nugalėjo „76ers“ klubą

• Valančiūno sąskaitoje buvo 26 taškai. Tai – rezultatyviausias jo šio sezono pasirodymas

• Kawhi Leonardas pelnė 36 taškus

Jonas Valančiūnas aikštėje nepraleido nė 18 minučių, tačiau sau skirtą laiką išnaudojo super produktyviai ir sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes.

Foto galerija

Puikiai žaidusio lietuvio atstovaujama Toronto „Raptors“ (21-5) namie 113:102 (23:29, 30:20, 25:28, 35:25) nugalėjo Filadelfijos „76ers“ (17-9) krepšininkus.

Su NBA žvaigžde Joeliu Embiidu stumdęsis Valančiūnas per 18 minučių spėjo pelnyti 26 taškus (9/12 dvit., 0/1 trit., 8/9 baud. met.), atkovoti 8 kamuolius ir atlikti 2 rezultatyvius perdavimus. 26 pelnyti taškai yra šio sezono uteniškio rekordas.

Valančiūnas ypatingai sužvėrėjo ketvirtajame kėlinyje, vien per jį pelnęs 18 taškus iš savo 26.

„Lietuviškas žaibas“, – lietuvį įvardijo rungtynių komentatoriai po triuškinančio dėjimo paskutiniame ketvirtyje.

JV produktyvumą įrodo ir kitas faktas – jam esant aikštėje, „Raptors“ pelnė 14 taškų daugiau nei praleido. Tai yra geriausias +/- rodiklis visoje komandoje.

Beje, kovoje su NBA galiūnu Embiidu Valančiūnas sprogsta jau ne pirmą kartą. Prieš tai šį sezoną vykusioje akistatoje su „76ers“ jis buvo pelnęs 23 taškus.

Lietuvį šiame susitikime nustelbė tik rezultatyviau rungtyniavęs komandos lyderis Kawhi Leonardas, pelnęs 36 taškus (8/18 dvit., 5/6 trit., 5/6 baud. met.) bei atkovojęs 9 kamuolius.

Beje, Leonardas per savo karjerą dar nėra nė karto pralaimėjęs Filadelfijos klubui – laimėti visi 12 susitikimų, įskaitant ir du šį sezoną.

21 pergalę turintys kanadiečiai ir toliau lyderiauja visoje NBA.

„76ers“ komandos negelbėjo net ir geriausias Jimmy Butlerio sezono mačas. Puolėjas pelnė 38 taškus (11/20 dvit., 4/7 trit., 4/4 baud. met.) ir atkovojo 10 kamuolių.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 36 (9 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 26 (18 min., 8 atk. kam.), Serge'as Ibaka 18 (8 atk. kam.), Kyle'as Lowry 7.

„76ers“: Jimmy Butleris 38 (10 atk. kam.), J.J. Redickas 25, Joelis Embiidas 10 (12 atk. kam.), Benas Simmonsas 8 (10 atk. kam., 11 rez. perd.).