Eurolygos A grupės autsaiderių dvikovoje pirmą pergalę namie šventė Sopoto „Prokom Trefl“ ekipa, 79:59 (20:16, 19:20, 19:15, 21:8) sutriuškinusi Bolonijos „Virtus“ ekipą. Kartu tai buvo pirmoji Tomo Pačėso pergalė Eurolygoje, stovint už ekipos stratego vairo.

„Labai prastai pradėjome rungtynes, nebuvome pakankamai susikoncentravę, todėl negalėjome vykdyti to, ką buvome suplanavę. Džiugu, kad ketvirtajame kėlinyje pagaliau atsibudome“, – po rungtynių kalbėjo Pačėsas.

Prieš prasidedant paskutiniam ketvirčiui Sopoto ekipos pranašumas buvo vos 58:51, tačiau kėlinio viduryje lenkai spurtavo 13:0 ir įgijo 21 taško persvarą – 76:55. „Virtus“ po šio smūgio nebeatsigavo.

„Prokom Trefl“ laimėjo po šešių iš eilės nesėkmių. „Virtus“ jie buvo įveikę ir pirmosiose tarpusavio rungtynėse Italijoje.

•

Nugalėtojams Donatas Slanina per 30 minučių pelnė 18 taškų (3/4 dvitaškių, 4/6 tritaškių), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, 1 kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Jo komandos draugas Tomas Masiulis per 14 minučių taškų nepelnė, pramesdamas abu dvitaškius. Jis atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, 1 kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Prokom Trefl“: Milanas Gurovičius 25 taškai, Donatas Slanina 18, Filipas Dylewiczius 17 (9 atk. kam.) ... Tomas Masiulis.

„Virtus“: Donaldas McGrathas 14, Luca Garri 9, Andrea Crosariolas ir Roberto Chiacigas po 8.