Aštuntąją pergalę Eurolygos C grupės varžybose iškovojo ir kelialapį į „Top 16“ etapą užsitikrino Madrido „Real“ krepšininkai, išvykoje 80:72 (21:17, 20:21, 20:15, 19:19) palaužę Belgrado „Partizan“ ekipą.

Bilietą tarp 16 stipriausių Senojo žemyno klubų pelnę ispanai prisijungė prie kelialapius į „Top 16“ jau anksčiau iškovojusių likusių trijų Ispanijos komandų: „Barcelona“, Malagos „Unicaja“ ir Vitorijos „Tau Ceramica“.

Pirmoje susitikimo dalyje nė vienai komandai nebuvo pavykę įgyti solidesnės persvaros, tačiau po didžiosios pertraukos kelis sykius pataikę iš toli Madrido krepšininkai atitolo 8 taškų skirtumu (49:41).

Nors baigiantis ketvirtajam kėliniui serbai sugebėjo išlyginti rezultatą (68:68), tačiau 6 taškus iš eilės pelnęs Felipe Reyesas padėjo savo ekipai spurtuoti ir įgyti lemiamą persvarą.

„Partizan“: Miltas Palacio 13, Dušanas Kečmanas 13, Milenko Tepičius 10, Novica Veličkovičius 8.

„Real“: Felipe Reyesas 15, Alexas Mumbru 14, Lazaros Papadopoulos 12, Raulis Lopezas 9, Charlesas Smithas 9.