Nate'as Woltersas Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta
Brandonas Daviesas Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta
Edgaras Ulanovas Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta
Marius Grigonis Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta
  • Kauno „Žalgiris“ namuose 83:75 patiesė Pirėjo „Olympiakos“

• Žalgiriečiai per antrąją rungtynių pusė praleido 27 taškus, kuomet vien per pirmąjį ketvirtį „Olympiakos“ buvo surinkę 29

• Pirmą kartą Eurolygos rungtynes startiniame penkete pradėjęs Marius Grigonis pelnė 19 taškų

Geriausią rungtynių pusę gynyboje šį sezoną sužaidęs Kauno „Žalgiris“ (5-6) įsirašė antrąją iš eilės pergalę Eurolygoje. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai ketvirtadienį savo aikštėje 83:75 (19:29, 21:19, 20:11, 23:16) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ (6-5) ir pirmą kartą šį sezoną turi laimėjimų seriją.

Foto galerija

„Žalgiris“ po ilgosios pertraukos praleido vos 27 taškus, 8 iš jų – paskutinę mačo minutę.

Tai buvo visai kitoks „Žalgiris“ nei tas, kuris vien pirmajame mačo kėlinyje varžovams leido įmesti 29 taškus, iš 21 – tritaškiais.

Itin galingą smūgį „Žalgiris“ sudavė ketvirtojo kėlinio pradžioje. Nate‘as Woltersas atliko reidą krepšio link, o Edgaras Ulanovas ir Artūras Milaknis smeigė po tritaškį ir atkarpą 8:0 laimėję šeimininkai nutolo 68:59.

„Olympiakos“ sunkiai ieškojo kelių link „Žalgirio“ krepšio, o po Zacho LeDay baudų metimų svečių deficitas sumažėjo iki 7 taškų, tačiau Grigonis pataikė iš toli ir kauniečiai pirmą kartą rungtynėse įgijo dviženklų pranašumą (76:66). Po šio metimo rungtynėse ir toliau išliko aukštos emocijos, tačiau Davido Blatto auklėtiniai rimto spurto surengti nebesugebėjo.

„Žalgirio“ gretose spindėjęs Grigonis, pirmą kartą savo karjeroje Eurolygos rungtynes pradėjo starto penkete. Jis per 27 minutes pelnė 19 taškų 19 (5/6 dvitaškių, 3/4 tritaškių), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, 3 kartus suklydo ir surinko 14 naudingumo balų.

Septynis svarbius taškus ketvirtajame kėlinyje surinkęs Nate’as Woltersas pridėjo 13 taškų (5/11 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 1/2 baudų metimų), 7 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 6 rezultatyvius perdavimus bei 18 naudingumo balų.

„Antroje pusėje suradome vedlį, nes visų trijų įžaidėjų pirmoji pusė buvo slogi, – po dvikovos sakė Jasikevičius. – Antrąją pusę Nate'as Woltersas sužaidė puikiai, tai pasako ir jo skaičiai, ir ne tik. Išskyrus vieną kartą, kai neprisiėmė įžaidėjo darbo atsakomybės, jis žaidė fantastiškai.

13
19
71%
5/7
2

Tai nėra šiaip pergalė, tai yra vyriška pergalė. Norint kažką pasiekti, kiekviename sezone reikia tokių rungtynių, reikia išmokti jas perlaužti tada, kai viskas yra prieš tave. Šiandien yra labai geras ženklas. Tikėsimės, kad ir toliau gerinsime žaidimą.“

Susitikimas prasidėjo uraganišku abiejų komandų puolimu, o labiausiai išsiskyrė svečių atstovas Georgios Printezis – puolėjas per pirmąsias penkias minutes suleido visus keturis mestus tritaškius ir savo sąskaitoje turėjo 14 iš 16 „Olympiakos“ taškų.

Vis tik „Žalgirio“ puolimo mašina sustojo, o „Olympiakos“ toliašaudė artilerija ir toliau dirbo išsijuosusi. Kostas Papanikolaou ir Janis Timma pataikė po tritaškį, o svečiai pirmąjį kėlinį užbaigė spurtu 13:3 ir turėjo dviženklį pranašumą (29:19).

Antrajame kėlinyje šeimininkus patempė Marius Grigonis. Iš pradžių gynėjas pataikė iš vidutinio nuotolio, po to užbaigė ataką sudėtingu metimu, o galų gale atseikėjo ir tolimą metimą bei atkarpą 11:4 laimėję žalgiriečiai, po Edgaro Ulanovo metimo priartėjo iki 2 taškų (40:42).

Kaip bebūtų, visą sunkų darbą nubraukė Papanikolaou ir Janio Strelnieko tritaškiai ketvirčio pabaigoje, kurie svečiams prieš ilgąją pertrauką leido susigrąžinti 8 taškų pranašumą (48:40).

„Žalgiris“: Marius Grigonis 19 (5/6 dvit., 3/4 trit.), Nate‘as Woltersas 14 (5/11 dvit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Aaronas White‘as 13 (4/4 dvit.), Brandonas Daviesas (4/8 dvit.) ir Antanas Kavaliauskas (4/6 dvit.) po 12.

„Olympiakos“: Georgios Printezis 18 (3/9 dvit., 4/4 trit.), Zachas LeDay 15 (4/7 dvit.), Janis Timma, Vassilis Spanoulis ir Nigelas Williamsas-Gossas po 9.

Rx
Gaila rytfaniu kurių komandai žaidimas prieš žalgiri yra daugiausiai ką jie turi. Tada rytfaniai ateina čia ir rašinėja piktus komentarus

--
2018-12-07 10:44
Astralis to Arturas
Atleisk as normalus naujesnes kartos Lietuvis todel rusu moku tik pagrindus, rasyk angliskai arba vokiskai. Nors geriausiai Lietuviskai nes mes Lietuvoje ir tai lietuviu tinklapis. Jei sunku rasyt normalia kalba tai patylek vis tiek nieko protingo negali pasakyt.
2018-12-07 00:41
hibridinis karas komentaruose :D vata pries vata. na o normalius lietuvos krepsinio fanus su eiline zalgirio pergale.
2018-12-07 00:34
Artūras 87 to Astralis
Geriau pažiurek kuri vadinasi Зеленый Слоник,kuris vienas psichopatas pakakojo ir suvalge savo kakučiu ir pasidalino su savo draugu psichopatu kakuciais,o ji sako убери это говно отсюда блять,я что буду вылизать блять.А другой поехавший сказал что у него шишкп встала,ебал свою жену выпил три 777,а потом у него малафья полилася и кончил он.

--
2018-12-07 00:13
GG
Gal 20 kartu ziurejau rungtyniu video ta vieta kur White peremes krauna per oly zaideja :D Tiesiog nerealus epizodas ir visos emocijos arenoje :D
2018-12-06 23:46
Astralis
Sirdis dziaugiasi kad Zalgiris nenusipirko nei to medzio kur i Unics nuejo nei William Goss o paeme Walters kuris 2 galvom geresnis nei tie abu kartu sudejus :D
2018-12-06 23:44
ArtiomPres Evraligas audzaiterius laimejo tai jau cempionai ant svieto :-D nejokinkit sekmadieni parodisim degalkej kur vezej zemoje--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Zalgiris jau senai padejas ant jusu lkl "grandu dvikovu" :D :D Neptunas ir Kabelis daugiau kovos duoda, nenustebk jei isleis i starta Walton, Biruti sekmadieni :D :D Jum cia kazka sitas macas reiskia nes sezono tikslas nors karta zalgiri nugalet :D :D
2018-12-06 23:43
Astralis
Kiek intelekto pazeistu vaiku komentaruose nemokanciu net elementariu sakiniu sudeliot be klaidu vien tik keiksmai :D Juokinga kaip Zalgirio pergales isprovokuoja ju heiterius visiskai psichozei rasyt bet ka :D Dar gerai kad nedauzo galvos i klaviatura, nors visko gali buti :D
2018-12-06 23:31
Artūras 87
Tai yra ne mongoliška,o mandavokiška kalba.Nes tai yra Mandavoškių kalba.
2018-12-06 23:25
Andrej to Artūras 87
O tu Artūrai ir toliau galvok apie savo Ryto svajones,nes Žalgiris tai jega.Ir šita komanda bus visada su čempionišku ikvepimu ir tikejimu.O tu Artūrai,eik nafik.

--
2018-12-06 23:23
to Arturas 87 to Anonimas
Kacape, cia kazkas turi suprasti ka rasineji savo gimtaja mongolu totoriu palikuoniu kalba?
2018-12-06 23:21
ir taip lengvai issidavei? :DDD kam dar kyla kokiu klausimu? sakau dar karta ignoruokit tokius, nes ju tikslas skatint nepykanta vieni kitiems.
2018-12-06 23:20
Andrej
Visiems su pergale,Žalgiriečiai.Gera kova buvo,žalgiriečiai galėjo kiek stengesi.Šaunuoliai Žalgiriečiai.Graži kova buvo.Man patiko.

--
2018-12-06 23:18
Kažkas nerealaus, atrodo net negaliu patikėt :))) dabar belieka graži pergalė sekmadienį ir ši savaitė bus tobula :)
sveikintojas
sveikinimai visiems protingiems, issilavinusiems zalgirio fanams, kuriu yra apie 3 is viso. su pergale!
2018-12-06 23:17
Arturas 87 to Anonimas
Tai tu durnas,Onanistas хренов.Я твою мамку ебал понял.Она кончала своей пиздой.А ты кто,ты дрочишь на ебенную мамашу.Лучше б на сделала аборт на тебя,короче.Писюн газированный.Tai tu anonimas,urodas blet.

--
2018-12-06 23:13
nepasimaukit ant vatniku komentaru. visi uz zalgiri ir uz lietuvos krepsini tik keli rusu troliai dirba uz pinigus jau daug metu. patikekit as ta tikrai zinau. tiesiog reikia ignoruot, nebukit durni.

Nu ir kaip tu negali
Mylėti tokios komandos kaip Žalgiris!!! Tokius come backus daro, kad žiauru. Kad ir būtų pralaimėję būčiau jautesis gerai, o čia pergalė... Dar kartą sveikinimai visiems Žalgirio fanams.