Nuotr. Facebook.com
  • Miuncheno „Bayern“ namuose 72:65 palaužė Maskvos srities „Chimki“

• Pergalę įtvirtino Nihado Dedovičiaus baudų metimai susitikimo pabaigoje

• Bosnis buvo rezultatyyviausias ir naudingiausias mačo žaidėjas, pelnęs 14 taškų ir surinkęs 18 naudingumo balų

Maskvos srities „Chimki“ (4-7) toliau priversta verstis be ranką susižeidusio Aleksejaus Švedo, o Rusijos klubui pakartoti praėjusio turo sėkmės nepavyko.

14
18
88%
7/8
2

Georgios Bartzoko auklėtiniai išvykoje po atkaklios kovos 65:72 (16:16, 12:15, 22:23, 15:18) buvo priversti pripažinti Miuncheno „Bayern“ (5-6) krepšininkų pranašumą.

Iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms, Vladimiras Lučičius pataikė iš toli ir padidino „Bayern“ pranašumą iki 8 taškų (65:57). Vis tik Stefanas Markovičius smeigė du tritaškius iš eilės bei prasidėjus paskutinei susitikimo minutei, „Chimki“ deficitas sumenko iki 3 taškų (63:66).

Dejanas Radonjičius po šio epizodo paprašė minutės pertraukėlės, o Lučičiaus metimas tikslo nepasiekė, tačiau kamuolį puolime atkovojo Derrickas Williamsas, kuris išprovokavo Markovičiaus pražangą ir realizavo abu baudų metimus (68:63).

Tuomet atėjo eilė „Chimki“ pasitarimui, tačiau skubotą tritaškį atlikęs Jordanas Mickey nepataikė, o kamuolį atkovojęs Nihadas Dedovičius stojo prie baudų metimų linijos ir pataikęs abu metimus įtvirtino „Bayern“ pergalę (70:63).

Būtent Dedovičius ir tapo pagrindiniu pergalės kalviu. Bosnis pelnė 14 taškų (2/4 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 7/8 baudų metimų), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

Šį vakarą abi komandos neblizgėjo mesdamos iš toli. „Bayern“ realizavo 5 tritaškius iš 17 (29 proc.), tuo metu „Chimki“ realizavo 33 proc. tolimų metimų (10/30). Abu klubai taip pat atkovojo po 23 kamuolius, o šeimininkai minimaliai pranoko svečius pagal rezultatyvius perdavimus (17-14).

„Bayern“: Nihadas Dedovičius 14 (7/8 baud. met.), Vladimiras Lučičius 13 (4/7 dvit.), Derrickas Williamsas 10 (1/4 dvit., 1/4 trit.), Stefanas Jovičius 9 (9 rez. perd.).

„Chimki“: Charlesas Jenkinsas (3/6 trit.) ir Jordanas Mickey (2/7 dvit.) po 12, Malcolmas Thomasas (3/3 dvit.) ir Stefanas Markovičius (2/6 trit.) po 10.

2018-12-07 00:38