• „Jazz“ namuose 118:91 nušlavė „Rockets“ krepšininkus

• Rudy Gobertas buvo išvarytas po 3 žaidimo minučių

• Trečiąjį kėlinį „Jazz“ laimėjo 27 taškais

• „Rockets“ užfiksavo klubo sezono prarastų kamuolių antirekordą (23)

Triuškinamą pralaimėjimą NBA pirmenybėse patyrė Hjustono „Rockets“ (11-13) komanda, kuri svečiuose 91:118 (18:27, 27:16, 11:38, 35:27) neturėjo šansų prieš Jutos „Jazz“ (13-13).

24
30
10
100%
4/4

Pagrindinio „Jazz“ vidurio puolėjo Rudy Goberto rungtynės truko vos 2 minutes ir 47 sekundes. Starto penkete mačą pradėjęs Gobertas iš pradžių buvo nubaustas pražanga puolime prieš Jamesą Hardeną, o eidamas link atsarginių žaidėjų suolo aukštaūgis ranka nubloškė ant sekretoriato stalo buvusius daiktus.

Už tai jam buvo skirta techninė ir diskvalifikacinė pražangos. Gobertas šį sezoną pelno po 15,5 taško ir atkovoja po 12,8 kamuolio.

Visgi ir be savo baudos aikštelės sargo „Jazz“ kibo į atlapus varžovams ir jau po pirmojo kėlinio pirmavo 9 taškais. Visi taškai ant „i“ buvo sudėti trečiajame ketvirtyje, kurį Jutos klubas laimėjo net 27 taškais ir paskutines 10 minučių pasitiko su 35 taškų persvara.

„Rockets“ patyrė antrąją nesėkmę iš eilės, o „Jazz“ ši pergalė buvo antroji paeiliui.

Hjustono klubas suklydo 23 kartus ir užfiksavo prasčiausią komandos sezono rezultatą. „Jazz“ prarado 12 kamuolių.

„Jazz“: Derrickas Favorsas 24 (10/13 dvit., 10 atk. kam.), Joe Inglesas 18 (4/6 trit.), Dante Exumas 15, Ricky Rubio 13 (6 rez. perd.), Jae Crowderis 12.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 15 (5/16 metimai), Michaelas Carteris-Williamsas 13, Clintas Capela (5/14 dvit., 10 atk. kam.) ir Chrisas Paulas po 12.

Floperis
Na floperiui taip ir reikia - mėtyt 31% iš žaidimo. Karma is...
2018-12-07 09:55
blemba kaip Rockets greitai pasikeitė ir viskas pasirodė, kad komanda stovėjo ant kelių žaidėjų pasiaukojančio žaidimo, o ne žvaigždunų puolimo