Nuotr. BNS
  • „Lietkabelis“ Kėdainiuose 83:68 pranoko „Nevėžį“

• Panevėžiečiai pirmoje mačo dalyje spurtavo 17:0, o prieš ilgąją pertrauką dominavo 49:26

• „Lietkabelis“ pergalių skaičiumi pavijo Vilniaus „Rytą“

Penktąją pergalę per paskutinias šešerias rungtynes LKL čempionate iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ (9-4) krepšininkai. Nenado Čanako vadovaujamas Aukštaitijos klubas svečiuose 83:68 (24:10, 25:16, 19:23, 15:19) užtikrintai nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ (2-11) komandą ir pratęsė jos pralaimėjimų seriją iki 6 paeiliui.

11
26
2
9

Panevėžiečiai pagal pergalių skaičių (9) pavijo Vilniaus „Rytą“, kuris yra sužaidęs vieneriomis rungynėmis mažiau. Sekmadienį vilniečių laukia akistata su Kauno „Žalgiriu“.

„Lietkabelis“ reikalus šiame mače išsprendė dar neįpusėjus rungtynėms. Pirmojo ketvirčio viduryje šeimininkams pelnius šešis taškus iš eilės, jie priartėjo prie panevėžiečių per tašką – 10:11, bet tada Čanako auklėtiniai smogė „Nevėžiui“.

Jie spurtavo 17:0 ir antrojo ketvirčio pradžioje dominavo aikštėje 28:10. Prieš pat ilgąją pertrauką „Lietkabelio“ persvara pasiekė 23 taškus (49:26).

Svečiai šiame susitikime iš dvitaškio zonos realizavo 62 proc. dvitaškių (25 iš 40), tuo metu kėdainiečiai savo aikštėje pataikė 42 proc. metimų iš vidutinio nuotolio (13 iš 31). Taip pat „Lietkabelis“ laimėjo dėl kamuolių 45-30.

„Nevėžio“ gretose debiutavęs Adonte'as Parkeris per 9 minutes prametė 5 dvitaškius, 1 tritaškį ir surinko -5 naudingumo balus.

Paulius Valinskas dėl danties operacijos praleido šį susitikimą.

„Nevėžis“: Chauncey Collinsas 25 (6/12 metimai), Nikita Balašovas 12, Martynas Varnas, Gintautas Matulis ir Valdas Vasylius – po 9.

„Lietkabelis“: Stefanas Sinovecas ir Žiga Dimecas – po 15, Jamaras Wilsonas 11 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Simas Jasaitis (7 atk. kam.) ir Marko Čakarevičius (7 atk. kam.) – po 10.