• Vasilije Micičius mačo pabaigoje galėjo išplėšti pergalę, bet jo mestas tritaškis tikslo nepasiekė

• Nugalėtojams Gustavo Ayonas pelnė 20 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir surinko 34 naudingumo balus

• Karjeros rungtynes sužaidęs Adrienas Moermanas įmetė 19 taškų, sugriebė 10 kamuolių ir surinko 33 naudingumo balus

• Micičius pelnė 15 taškų ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus

Įspūdingai ketvirtąjį kėlinį sužaidęs ir čempionišką charakterį parodęs Madrido „Real“ (9-2) išvykoje 84:82 (23:23, 22:29, 15:22, 24:8) nukovė Stambulo „Anadolu Efes“ (8-3) klubą.

20
34
11
2

Iki rungtynių pabaigos likus pusantros minutės, Rudy Fernandezas realizavo baudų metimus ir sumažino „Real“ deficitą iki minimumo (81:82).

Po šio epizodo nė vienai iš komandų kurį laiką taškų pelnyti nepavyko, o iki rungtynių pabaigos likus 30 sekundžių, Fernandezas išmušė kamuolį iš Vasilije Micičiaus rankų. „Anadolu Efes“ klaida pasinaudojo Sergio Llullas, kuris kitoje atakoje išprovokavo varžovo pražangą bei realizavęs baudų metimus persvėrė rezultatą „Real“ naudai – 83:82.

Turkijos ekipai pergalę galėjo išplėšti Micičius, tačiau jo tritaškis tikslo nepasiekė, o „Anadolu Efes“ taip pat nesugebėjo greitai prasižengti ir tai tik palengvino „Real“ darbą uždarant rungtynes.

Prieš ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pirmavo 74:60, tačiau rankų nuleisti neketinęs „Real“ galingai pradėjo lemiamą ketvirtį. Facundo Campazzo pasižymėjo iš toli, Gabrielis Deckas pelnė taškus su pražanga, o Gustavo Ayonas pataikė dvitaškį ir svečių deficitas sumenko iki 6 taškų (68:74).

Būtent Ayonas ir buvo pagrindinis „Real“ pergalės kalvis. Puolėjas per 22 minutes pelnė 20 taškų (10/11 dvitaškių), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir surinko 34 naudingumo balus.

Pralaimėtojų gretose karjeros rungtynes sužaidęs Adrienas Moermanas įmetė 19 taškų (5/6 dvitaškių, 3/4 tritaškių), sugriebė 10 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą bei aikštelę paliko su 33 naudingumo balais.

Prieš tai prancūzo asmeninis rekordas buvo 26 naudingumo balai, kuomet „Anadolu Efes“ žaidė su Milano „AX Armani Exchange“.

„Anadolu Efes“: Adrienas Moermanas 19 (5/6 dvit., 3/4 trit., 10 atk. kam., 33 naud. bal.), Vasilije Micičius 15 (3/7 trit., 8 rez. perd.), Shane‘as Larkinas 14 (2/4 trit.), Tiboras Pleissas 13 (4/6 dvit.).

„Real“: Gustavo Ayonas 20 (10/11 dvit., 11 atk. kam., 34 naud. bal.), Sergio Llullas 12 (2/6 trit.), Trey Thompkinsas 10 (2/3 trit.).

2018-12-07 23:05
Pagerinęs stipriai tritaškius Vasia,bet tikrai dar ne jam mėtyti lemiamus metimus.Nors komandai gerai vadovavo.O Rudy ne tik Žalgiriui bėdų pridarė.Čia ir baudas sumėtė,ir kamuolį iš Vasios perėmė.Jau link veteranų,bet jo patirtis daug padeda Realui.Ayonas išvis pastarąjį mėnesį sužvėrėjęs,dažnai dublius renka.

--
2018-12-07 23:04
1
zalgiris vienintele komanda sugebejusi gan lengvai sudorot efes ir dar ju paciu aikstej, kiti du ju pralaimejimai buvo 1 ir 2 tasku skirtumais po lemiamu metimu
2018-12-07 22:18
Kar
Nesupratau kas ten nutiko su atakos laiku pabaigoj...?

--
2018-12-07 21:55
micicius visiskai ne clutch zaidejas, priesingai nei pangos. negali jis zaisti pabaigose

amzinas
patys turkai kalti, nesamoniu mete paskutinias minutes vitoj to kad gerai izaistu...aisku Ayonui neskyre 100% technines ir tai buvo nesamone nes galejo itvirtinti turku pergale... is nervu tiesiog specialiai nustume ir paprasta prazanga... o gale ir Micicius suvele.. vienu tasku atsiliko ir likus 8 sekundes iki atakos pabaigos mete nesamone per rankas.. ale snaiper... zodziu taip gerai jisai siaip zaide, bet 4 keliny pradejo pries ji dvigubinti ir visiskai sustojo turkai...
2018-12-07 21:24