Nuotr. AP – Scanpix
  • „Lakers“ 133:120 klupo San Antonijuje
  • LeBrono sąskaitoje – 35 taškai ir 11 atkovotų kamuolių

• „Spurs“ traukė DeRozanas, surinkęs 36 taškus

Praėjusiose rungtynėse Los Andželo „Lakers“ (15-10) klubas pamokė San Antonijaus „Spurs“ (12-14), bet jau šiandien, antrajame šių klubų tarpusavio mače iš eilės, Greggo Popovichiaus kariauna varžovams patys išrašė pamokų.

36
40
9
78%
14/18

Teksaso klubas šįkart namie atsigriebė 133:120 (32:36, 36:36, 21:27, 44:21).

Pergalės kalviu „Spurs“ ekipoje tapo DeMaras DeRozanas, pelnęs 36 taškus (11/20 dvit., 14/18 baud. met.), atkovojęs 8 kamuolius ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus.

Iš viso aštuoni „Spurs“ žaidėjai pelnė dviženklius taškų skaičius.

Kitoje barikadų pusėje „Lakers“ vėl traukė LeBronas Jamesas, pelnęs 35 taškus (10/20 dvit., 3/8 trit., 6/9 baud. met.) ir atkovojęs 11 kamuolių.

Įsimintina tai, kad „Spurs“ ketvirtajame kėlinyje turėjo tiek dviženklį deficitą, tiek vėliau ir dviženklę persvarą. Šeimininkai ketvirtį pradėjo atsilikę 89:101, tačiau likus pusantros minutės jau pirmavo 131:118.

Tai yra didžiausias „Spurs“ šio sezono sugrįžimas į rungtynes. Apskritai, tokio taškų diferencialo „Spurs“ per kėlinį kautynėse su „Lakers“ dar niekada nebuvo demonstravusi.

Abi komandos ir toliau turi netekčių – 10-ąjį kartą iš eilės „Lakers“ komandoje nežaidė rankos traumą patyręs Rajonas Rondo, o „Spurs“ gretose toliau žaisti negali Pau Gasolis.

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 36 (8 atk. kam., 9 rez. perd.), LaMarcusas Aldridge'as, Paty Millsas ir Jacobas Poeltlas po 14, Davis Bertans 13, Marco Belinelli ir Brynas Forbesas po 11, Rudy Gay 10.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 35, Kyle'as Kuzma 27, Lonzo Ballas 13, JaVale'as McGee ir Kentaviousas Caldwellas-Pope'as po 12.