Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Marijus Užupis sužaidė daugiau nei įspūdingą pirmąją rungtynių dalį, o jo vedamas Šakių „Vytis“ (11-8) namuose 104:84 (24:21, 30:20, 26:23, 24:20) pranoko Molėtų „Ežerūną“ (7-12).

31
48
100%
9/9
1

„Vyčio“ puolėjas per pirmuosius du kėlinius buvo pelnęs 26 taškus (7/7 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojęs 11 kamuolių ir surinkęs 40 naudingumo balų.

Iš viso puolėjas per 28 minutes įmetė 31 tašką (9/9 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 4/6 baudų metimų), sugriebė 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, dukart suklydą ir mačą baigė su 48 naudingumo balais.

M. Užupis pagerino karjeros rekordą pagal surinktus naudingumo balus, o atkovotų kamuolių ir pataikytų dvitaškių kategorijose juos pakartojo. Iki rezultatyvumo rekordo krepšininkui pritrūko 2 taškų.

Tuo metu „Vytis“ gerai pradėtą darbą užbaigė po ilgosios pertraukos. Trečiajam kėliniui artėjant į pabaigą, Erikas Jakštys pataikė iš toli, Šarūnas Vingelis surinko 5 taškus iš eilės, o spurtą 11:2 vainikavo Aurelijaus Pukelio taškai su varžovo pražanga (80:62).

„Vytis“: Marijus Užupis 31 (9/9 dvit., 3/6 trit., 13 atk. kam., 48 naud. bal.), Šarūnas Vingelis (3/3 trit.) ir Karolis Brusokas (8/10 dvit., 12 atk. kam., 31 naud. bal.) po 16, Erikas Jakštys 13 (3/5 dvit.), Karolis Kokoška 12 (4/7 trit.).

„Ežerūnas“: Kostas Jonuška 20 (4/11 dvit.), Arnas Beručka 17 (7/13 dvit., 8 rez. perd., 4 kld.), Raimondas Ambrulaitis (5/6 dvit.) ir Remigijus Sugintas po 11, Jonas Zakas 10.

2018-12-08 19:16