Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Adas Juškevičius ir vėl demonstravo pavydėtiną tritaškių taiklumą, o jo vedamas Nantero 92 klubas namuose 78:73 (26:15, 17:18, 20:23, 15:17) palaužė Antibo „Sharks“ krepšininkus.

Daugiausia pelno: Jeremy Senglin

Juškevičius per 27 minutes pelnė 18 taškų (0/1 dvitaškių, 6/11 tritaškių), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir surinko 13 naudingumo balų.

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei dviems minutėms, Nantero ekipa buvo priekyje 73:71, tačiau svečiams rezultatą pavyko išlyginti. Vis Jeremy Senglinas jau kitoje atakoje smeigė tritaškį ir šeimininkai susigrąžino persvarą (76:73).

„Sharks“ paprašė minutės, bet rezultatyvios atakos suregzti nesugebėjo. Iki mačo pabaigos likus 7 sekundėms, Hugo Invernizzi sumetė abi baudas ir įtvirtino komandos pergalę (78:73).

Nantero 92: Adas Juškevičius (6/11 trit.) ir Jeremy Senglinas po 18, Demetriusas Treadwellas 16 (8/13 dvit.).

„Sharks“: Taureanas Greenas 14, Louisas Campbellas 13, Chrisas Otule 12.

2018-12-09 07:10