• Indianos klubas namuose 107:97 įvėikė „Kings“ krepšininkus

• Sabonis sugrįžo į aikštelę po praleisto mačo Orlande

• Lietuvis pelnė 14 taškų ir atkovojo 6 kamuolius

• Sabonis antrajame kėlinyje pasižymėjo įspūdingu dėjimu

Domantas Sabonis sugrįžo į aikštelę po praleistos dvikovos Orlande, kur buvo apsinuodijęs maistu, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (16-10) NBA čempionate pasiekė trečiąją pergalę iš eilės.

20
19
9
67%
6/9

Indianos klubas namuose 107:97 (24:31, 30:21, 19:18, 34:27) palaužė Sakramento „Kings“ (13-12) ekipą.

Sabonis per 24 minutes pelnė 14 taškų (6/10 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, porą kartų suklydo bei sykį blokavo varžovo metimą.

Antrajame kėlinyje lietuvis pasižymėjo įspūdingu dėjimu ir įkvėpė šeimininkus po sunkios rungtynių pradžios (26:38). Po Sabonio taškų „Pacers“ spurtavo 8:2 (34:40), o kėlinio pabaigą sužaidę sėkmingai, prieš ilgąją pertrauką jau buvo priekyje (54:52).

Mačo lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kai Indianapolio krepšininkai spurtavo 16:2 ir, likus 4 minutėms iki mačo pabaigos, įgijo rekordinę persvarą (100:85) ir užtikrintai užbaigė rungtynes (107:97).

Tai buvo jau dešimtoji iš eilės dvikova, kai „Pacers“ ekipai dėl kelio traumos nepadėjo jos lyderis Victoras Oladipo.

„Šioje komandoje mes turime daug ginklų ir kiekvienas iš mūsų žaidžia su dideliu pasitikėjimu“, – po rungtynių teigė 9 taškus pelnęs ir 13 kamuolių atkovojęs Mylesas Turneris.

Indianos krepšininkai šiame sezone NBA lygoje turi trečiąjį gynybos reitingą, o apie puikų priešininkų darbą savoje aikštelės pusėje kalbėjo ir „Kings“ gynėjas De'Aaronas Foxas.

„Vienas iš mūsų blogiausių pasirodymų puolime šį sezoną. Jie puikiai mus dengė, mes neturėjome galimybių atakuoti laisvi.“

Asmeninį sezono rezultatyvumo rekordą pagerinęs Thaddeusas Youngas buvo rezultatyviausias savo  klubo gretose. Puolėjas per 38 minutes pelnė 20 taškų (6/9 dvit., 1/4 trit., 5/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir 4 sykius suklydo.

„Pacers“: Thaddeusas Youngas 20 (9 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 18, Darrenas Collisonas ir Domantas Sabonis po 14, Cory Josephas 11 (8 rez. perd.), Tyreke Evansas ir Dougas McDermottas po 10, Mylesas Turneris 9 (13 atk. kam., 4 blok.).

„Kings“: Buddy Hieldas 20, De'Aaronas Foxas 18, Willie Cauley-Steinas 14 (9 atk. kam.), Bogdanas Bogdanovičius ir Justinas Jacksonas po 11.