Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Buvęs Kauno „Žalgirio“ puolėjas Isaiah Hartensteinas šiąnakt G lygoje sužaidė neįtikėtinas rungtynes, o jo vedami Rio Grande „Vipers“ svečiuose 96:95 (19:23, 32:25, 26:21, 19:26) palaužė Santa Kruzo „Warriors“.

GM: 21

Vokietis per 38 minutes pelnė 22 taškus (9/13 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 4/7 baudų metimų), atkovojo 23 kamuolius, blokavo 5 metimus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir išnaudojo leistinų pražangų limitą.

23 atkovoti kamuoliai – naujasis šio sezono„Vipers“ rekordas. Tuo metu „Warriors“ šiemet taip pat nebuvo leidę nusiimti tiek kamuolių jokiam žaidėjui, prieš kurį buvo žaidę.

Hartensteinas priklauso Hjustono „Rockets“ ekipai, o šį sezoną NBA jis vidutiniškai per 7 minutes pelno po 2,1 taško ir atkovoja po 1,6 kamuolio.

„Rockets“ šią vasarą teises į krepšininką perpirko iš „Žalgirio“, o Kauno klubas gavo 600 tūkst. JAV dolerių išpirką. Vokietis „Žalgirio“ sistemos nariu buvo nuo 2015-2016 m. sezono.