Brandon Davies Nuotr.: Basketnews.lt/V.Mikaitis
Šarūnas Jasikevičius Nuotr.: Basketnews.lt/V.Mikaitis
Nate'as Woltersas Nuotr.: BNS
Thomasas Walkupas Nuotr.: Basketnews.lt/V.Mikaitis

Marius Grigonis LKL grandų dvikovoje pelnė 14 taškų, išprovokavo 8 varžovų pražangas ir su 26 naudingumo balais tapo naudingiausiu mačo krepšininku.

Foto galerija

Gynėjas pataikė visus 3 mestus metimus iš žaidimo ir šimtu procentu atakavo nuo baudų metimo linijos (7/7) bei svariai prisidėjo prie Kauno „Žalgirio“ pergalės namuose 95:86 prieš principinį varžovą Vilniaus „Rytą“.

„Treneris motyvavo, kad tai yra svarbios rungtynės visai Lietuvai. Kaunas prieš Vilnių, – po dvikovos kalbėjo Grigonis. – Gerai gynėmės (trečiajame kėlinyje) prieš jų tritaškius, gynyboje pavyko keistis ginamaisiais, dar nesportinės pražangos padėjo ir taip pabėgome į priekį. Mums tai išėjo į naudą, varžovams – ne.“

Grigonis turėjo omenyje konfliktą trečiojo kėlinio pradžioje, kai po D.J. Seeley pražangos puolime susikibo abiejų komandų žaidėjai ir net keturiems jų buvo skirtos nesportinės pražangos. Jas užsidirbo Seeley, Dominique'as Suttonas, Marekas Blaževičius ir Edgaras Ulanovas.

Kauniečiai tada realizavo 3 baudas iš 4 ir nutolo 54:39.

Grgonis nesureikšmino fakto, kad žalgiriečiai vertėsi be trijų priekinės linijos krepšininkų ir pajuokaudamas teigė, kad jų netrūko.

„Netrūko aukštaūgių. Buvo Venskus, Uleckas. (juokiasi) O jei rimtai, tai grįš Jankūnas (Paulius), Aaronas (White'as), Antanas (Kavaliauskas) ir būsime visai kita komanda. Žinoma, būsime geresnė komanda“, – sakė Grigonis.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai įgijo 20-ies taškų persvarą, tačiau vilniečiams pavyko jį sumažinti iki vienženklio skirtumo. Grigonis teigė, kad paskutinėmis minutėmis komanda padarė daug gynybinių klaidų.

„Pabaigoje darėsi belekas. Leidome mesti tritaškius, nesubaudavome. Taip negalime užbaigti rungtynių, tačiau svarbu, kad pavyko laimėti“, – kalbėjo gynėjas.

2018-12-10 10:13
Su pergale, Lietuva!!!
EILINI SYKI RAUDONA SLIUCHA ISZAGINTA!!!
2018-12-09 22:18
Tas "ryžas" trečiam kėlinyje pradėjo spurtą ir vėl daužė jūsų raudoną šūdą,kaip pirmose rungtynėse.Vadinkit jį kaip norit,bet faktas tas,kad jis vėl buvo naudingiausias ir vėl jus visus sutvarkė.Nuo to dar maloniau,kai matai,kaip rytfaniai spjaudosi iš nervų.Ech,tikra palaima matyti jus tokius beviltiškus. :-)