Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Dramatišką nesėkmę po trijų pralaimėjimų paeiliui Italijos lygoje patyrė Egidijaus Mockevičiaus atstovaujama Pezaro „Victoria Libertas“ (4-5) komanda, kuri svečiuose 81:82 (25:25, 24:21, 16:24, 16:12) nusileido Avelino „Sidigas“ (6-3) krepšininkams.

Prasidėjus priešpaskutinei mačo minutei, Demetris Nicholsas pelnė du taškus ir suteikė „Sidigas“ 3 taškų persvarą, bet per likusį laiką šeimininkai nebepasižymėjo – 82:79. Paskui Mockevičius atkovojo kamuolį puolime ir sumažino „Victoria Libertas“ deficitą iki minimalaus – 81:82.

Kitoje atakoje Pezaro komanda turėjo dvi galimybes išplėšti pergalę, bet iš pradžių netaikliai krepšį atakavo Lamondas Murray, kamuolį po varžovų krepšiu dar sykį sugriebė Mockevičius bei dar kartą pro šalį metė Diego Monaldi.

Dvikovą starto penkete pradėjęs Mockevičius per 31 minutę pelnė 14 taškų (6/8 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.

„Sidigas“: Demetris Nicholsas 20 (7 atk. kam.), Calebas Greenas 15, Harnady Ndiaye 14 (10 atk. kam.), Keiferas Sykesas 10.

„Victoria Libertas“: Jamesas Blackmonas 28, Lamondas Murray 17, Egidijus Mockevičius (8 atk. kam.).