Nuotr.: SIPA – Scanpix
Nuotr. SIPA – Scanpix
  • ASVEL namuose 75:78 nusileido „Partizan“

• Mantas Kalnietis pelnė 10 taškų, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų

Mantas Kalnietis buvo neabejotinas Vilerbano ASVEL (6-3) lyderis, tačiau įžaidėjo pastangų pergalei neužteko. Prancūzijos ekipa namuose 75:78 (12:17, 20:20, 25:19, 18:22) pralaimėjo Belgrado „Partizan“ (3-6) krepšininkams.

15
26
10
2

Kalietis per 25 minutes pelnė 10 taškų (1/1 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 20 naudingumo balų.

Iki mačo pabaigos likus mažiau nei dviems minutėms, Jockas Landale‘as pelnė du taškus ir „Partizan“ persvarą padidino iki 7 taškų (76:69). Vis tik A.J. Slaughteris ir Miro Bilanas surinko 4 greitus taškus ir ASVEL deficitas sumenko iki 3 taškų (73:76).

Likus 17 sekundžių, Bilanas realizavo baudų metimus ir šeimininkų atsilikimas sumažėjo iki minimumo – 75:76. Vis tik Vanja Marinkovičius atsakė tuo pačiu, o Kalniečio tolimas metimas tikslo nepasiekė ir ASVEL buvo priversti kapituliuoti.

ASVEL: Milo Bilanas 17 (5/12 dvit.), Mantas Kalnietis (2/7 trit., 7 rez. perd., 20 naud. bal.) ir Davidas Lighty po 10.

„Partizan“: Aleksejus Nikoličius, Jockas Landale‘as (7/7 dvit., 10 atk. kam., 26 naud. bal.), Marcusas Paige‘as po 15, Vanja Marinkovičius 11, Djordje Gagičius 10.