Dvyliktą kartą per paskutinius keturiolika metų Slovėnijos krepšinio lygos čempione tapo Liublijanos „Union Olimpija“, ketvirtadienį namuose 99:75 (28:16, 18:17, 17:29, 36:13) įveikusi kitą sostinės komandą – „Geoplin Slovan“. Čempionai seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-2.

Lemiamas šiose rungtynėse buvo ketvirtasis kėlinys. Prie jam prasidedant komandas skyrė vos taškas (63:62, „Olimpija“ naudai), tačiau per 10 minučių pelnyti 36 taškai atvedė legendinę slovėnų ekipą į dar vieną laimėjimą.

Nesulaikomas nugalėtojų gretose buvo Vladimiras Boisa, surinkęs 32 taškus (8/10 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 10/13 baudų). Marino Bazdaričius pridėjo 18, iš kurių 16 – per antrąją dvikovos dalį. Be to, M.Bazdaričius atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Geoplin Slovan“ gretose pasižymėjo trečiojo kėlinio spurto iniciatorius Miha Zuponas. Vien per šį kėlinį jis pelnė 13 iš 20 savo taškų. Milošas Paravinja pridėjo 17 taškų.

Beje, visas penkerias šios serijos dvikovas laimėjo namuose žaidusi komanda.

2005-06-17 15:44
Vladimiro Boiso ateitis bus labai sekminga jis yra jaunas ir labai perpektyvus zaidejas,po keliu metu jis keliaus i nba!!!