• „Pacers“ namuose 113:97 įveikė „Bucks“ krepšininkus

• Sabonio sąskaitoje dvigubas dublis – 12 taškų ir 10 atkovotų kamuolių

• Į aikštę po 11 praleistų mačų sugrįžęs Indianos klubo lyderis Oladipo pelnė 12 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus

• „Bucks“ žvaigždė Antetokounmpo pelnė 12 taškų ir sužaidė nerezultatyviausią sezono mačą

Victoras Oladipo sugrįžo į aikštelę po 11 iš eilės praleistų mačų, Domantas Sabonis surinko dvigubą dublį, o jų atstovaujamas Indianos „Pacers“ (18-10) klubas NBA čempionate įveikė vienus iš Rytų konferencijos lyderių.

Indianapolyje vykusiose rungtynėse šeimininkai 113:97 (29:23, 29:20, 27:27, 28:27) įveikė Milvokio „Bucks“ (18-9) krepšininkus ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės.

Domantas Sabonis per aikštėje praleistas 24 minutes pelnė 12 taškų (5/11 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei tiek pat kartų suklydo.

Sugrįžęs „Pacers“ lyderis Oladipo taip pat surinko dvigubą dublį. Gynėjas per 29 minutes pelnė 12 taškų (4/7 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojai užtikrintai kontroliavo žaidimą visas rungtynes. Likus žaisti puspenktos minutės, Ericas Bledsoe tritaškiu metimu sumažino svečių atsilikimą iki vienženklio (93:101), tačiau iškart po to Mylesas Turneris smeigė savo ketvirtą vakaro tritaškį, Oladipo pridėjo metimą iš vidutinio nuotolio ir „Pacers“ tapo nepavejami (106:93).

Turneris su 4 pataikytais tritaškiais pakartojo savo asmeninį rekordą NBA lygoje. Vidurio puolėjas iš viso per 31 minutę pelnė 23 taškus (5/16 dvit., 4/6 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 3 kartus blokavo varžovų metimą.

Įdomu tai, kad iki šio mačo „Bucks“ buvo rezultatyviausia lygos komanda (vid. po 118,9 tšk.), o Indianos klubas turi aukščiausią gynybos reitingą NBA.

Į aikštę po praleisto mačo su Klivlando „Cavaliers“ sugrįžęs „Bucks“ lyderis Giannis Antetokounmpo buvo pristabdytas ir sužaidė nerezultatyviausias sezono rungtynes. Graikas per 31 minutę pelnė 12 taškų (3/5 dvit., 1/2 trit., 3/6 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: Thaddeusas Youngas 25 (11 atk. kam.), Mylesas Turneris 23 (4/6 trit.), Bojanas Bogdanovičius 16, Domantas Sabonis (10 atk. kam.), Victoras Oladipo (10 atk. kam.) ir Dougas McDermottas po 12.

„Bucks“: Ericas Bledsoe 26, Brookas Lopezas 15 (4/12 trit.), Giannis Antetokounmpo 12 (10 atk. kam.), Khrisas Middletonas 10 (8 atk. kam.).

2018-12-13 09:25