Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Antrąją pergalę iš eilės Eurolygoje pasiekė Vitorijos „Baskonia“ (5-7) ekipa, kuri išvykoje po pergalingo Vincento Poirier dvitaškio 81:79 (22:17, 14:24, 18:20, 27:18) patiesė Tel Avivo „Maccabi“ (3-9).

20
18
5
53%
8/15

Tai antroji „Baskonia“ pergalė iš eilės. Praėjusią savaitę šis klubas patiesė vieną Eurolygos favoričių Maskvos CSKA.

„Baskonia“ ketvirtajame kėlinyje atsiliko 7 taškais (64:71), tačiau tuomet surengė spurtą 15:5 ir likus 80 sekundžių išsiveržė į priekį 3 taškais (79:76).

Tris baudas pataikę „Maccabi“ krepšininkai likus 30 sekundžių sugebėjo rezultatą išlyginti, bet likus 11 sekundžių dvitaškiu pasižymėjo ir „Baskonia“ į priekį išvedė Poirier. Lemiamoje „Maccabi“ atakoje kamuolį prarado Scottie Wilkekinas.

Dar trečiojo kėlinio pabaigoje Izraelio ekipa buvo priekyje 10 taškų persvara (60:50).

„Baskonia“ pataikė 11 tritaškių iš 21 (52,4 proc.). Nedaug atsiliko ir „Maccabi“, įmetusi 9 tolimus šūvius iš 20 (45 proc.).

„Maccabi“: Deandre Kane’as (6 atk. kam.) ir Scottie Wilbekinas (5/16 metimai) po 13, Johnny O’Bryantas ir Alexas Tyusas (7 atk. kam.) po 12.

„Baskonia“: Tornikė Šengelija 20, Mattas Janningas 16 (4/8 trit.), Darrunas Hilliardas 15 (6 atk. kam.), Vincentas Poirier (12 atk. kam.) ir Luca Vildoza (4/6 trit.) po 12.