Ketvirtąją pergalę antroje Ispanijos krepšinio lygoje per 16 turo rungtynes iškovojo Maljorkos „Fundacio Basquetinca.com“ komanda, kuriai atstovauja Kęstutis Marčiulionis, namuose 83:69 nugalėjo Burgo „Ford“ ekipą.

Nugalėtojams lietuvis per 10 minučių pelnė 5 taškus (1/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

•

Antrąją vietą pirmenybėse užimanti Martyno Andriuškevičiaus Alikantės „Costa Blanca“ komanda išvykoje 95:82 įveikė Las Palmo „Ciudad de la Laguna Canarias“ ekipą ir pelnė 12 pergalę per 16 mačų.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos per 3 minutes surinko 2 taškus (1/1 dvitaškio) ir sugriebė 1 kamuolį.