• Atėnų „Panathinaikos“ namuose 75:67 nugalėjo Stambulo „Daruššafaka“

• Nugalėtojams 20 taškų pelnė ir 27 naudingumo balus surinko Konstantinos Mitoglou

• Iki šio mačo graikas vidutiniškai per rungtynės pelnė po 3,8 taško

• Lukas Lekavičius prie pergalės pridėjo 2 taškus ir 4 rezultatyvius perdavimus

Konstantinos Mitoglou sužaidė savo karjeros rungtynes, o jo vedamas Atėnų „Panathinaikos“ (6-6) namuose 75:67 (22:16, 21:16, 14:21, 18:14) palaužė Eurolygos autsaiderę Stambulo „Daruššafaka“.

20
27
86%
6/7
6

Mitoglou pelnė 20 taškų (6/7 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 5/5 baudų metimų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo bei surinko 27 naudingumo balus. Iki šio mačo 22-ejų graikas per rungtynes vidutiniškai rinko po 3,8 taško ir atkovojo po 2,8 kamuolio.

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 3 minutėms, rezultatas buvo lygus (65:65), tačiau tuomet „Panathinaikos“ surengė lemiamą ir tuo pačiu pergalingą smūgį.

Mitoglou pataikė dvitaškį, du baudų metimus pridėjo Jamesas Gistas, Nickas Calathesas pelnė du taškus, o lemiamą vinį įkalė minėtoji rungtynių žvaigždė ir iki susitikimo pabaigos likus kiek daugiau nei minutei, „Pao“ nurūko į priekį 73:65.

Šeimininkai didžiąją rungtynių dalį kontroliavo rungtynes, o trečiajame kėlinyje turėjo dviženklę persvarą, tačiau „Daruššafaka“ ketvirtį užbaigė laimėdami atkarpą 10:4 ir rungtynėse išliko iki pat susitikimo pabaigos.

Nugalėtojams Lukas Lekavičius per 12 minučių pridėjo 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/1 tritaškių), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį bei surinko 6 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Konstantinos Mitoglou 20 (6/7 dvit., 27 naud. bal.), Jamesas Gistas 15 (4/6 dvit.), Keithas Langfordas 12, Nickas Calathesas 10 (5/8 dvit., 12 rez. perd.).

„Daruššafaka“: Toney Douglasas 15 (4/10 dvit.), Ray McCallumas 11 (5/11 dvit.), Markelas Brownas ir Michaelas Ericas po 10.