Nuotr.: Facebook CB Gran Canaria Herbalife
  • „Herbalife Gran Canaria“ namuose 95:85 nugalėjo „Budučnost“

• Po pirmosios rungtynių pusės Las Palmo ekipa pirmavo 56:34

• Susitikimo pradžioje buksavusi Podgoricos komanda lemiamo ketvirčio metu užkūrė tikrą pirtį šeimininkams

• Tiesa, namų komanda atsilaikė ir šventė pergalę

Šią savaitę vyriausiojo trenerio poste išlikusio Victoro Garcios treniruojama Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ (5-7) penktadienio vakarą Eurolygos namų rungtynėse 95:85 (26:20, 30:14, 26:23, 13:28) nugalėjo Podgoricos „Budučnost“ (3-9) ekipą.

12
27
100%
6/6
11

Pirmojoje rungtynių pusėje jautėsi aiškus šeimininkų dominavimas. Tai puikiai vaizdavo ir rungtynių švieslentė, kurioje po pirmųjų dviejų kėlinių Las Palmo ekipos naudai švietė rezultatas 56:34.

Ilgosios pertraukos metu statistiniuose protokoluose galima buvo pastebėti itin gerą šeimininkų pataikymą – 10 iš 16 dvitaškių, 9 iš 15 tritaškių bei 8 iš 10 baudų metimų. Bendras pataikymas – 61,2 procento.

Antrojoje susitikimo dalyje „Budučnost“ atsigavo, įspūdingu spurtu laimėjo lemiamą ketvirtį, tačiau dėka pirmuosiuose kėliniuose praleistų taškų, susmuko prieš „Gran Canaria Herbalife“ klubą rezultatu 95:85.

Net 27 naudingumo balus namų komandai surinko Nikola Radicevičius. Krepšininkas pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 6/6 baud. met.), atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 4 kamuolius.

Rezultatyviausias „Gran Canaria Herbalife“ žaidėjas – Marcusas Erikssonas – visus 15 savo taškų surinko pataikydamas 5 tolimus metimus iš 8 bandymų.

„Gran Canaria Herbalife“: Marcusas Erikssonas 15, Ondrejus Balvinas 13 (7 atk. kam.), Xavieras Rabaseda ir Nikola Radicevičius (11 rez. perd.) po 12, Kim Tillie 10.

„Budučnost“: Edwinas Jacksonas 15, Alenas Omicas 12, Nemanja Gordičius ir Petaras Popovičius po 10.