• „Raptors“ išvykoje 122:128 nusileido „Trail Blazers“ ekipai

• Valančiūnas komandai nepadėjo dėl patirtos nykščio traumos rungtynėse su „Golden State Warriors“

• Kanados ekipai nepadėjo pagrindinis įžaidėjas Lowry

• Po dviejų praleistų mačų į rikiuotę sugrįžęs Leonardas pelnė 28 taškus

Jonas Valančiūnas dėl traumos negali padėti Toronto „Raptors“ (23-8) klubui, o be jo likusi Kanados ekipa pralaimėjo po dviejų pergalių iš eilės.

24
27
100%
5/5
71%
5/7

„Raptors“ išvykoje 122:128 (23:28, 27:30, 39:33, 33:37) nusileido Portlando „Trail Blazers“ (16-13) krepšininkams.

„Blazers“ lemiamo ketvirčio pradžioje spurtavo 10:0 ir įgijo dviženklę persvarą (101:90), kurios Rytų konferencijos lyderiams panaikinti nepavyko.

Šeimininkų komandoje net 8 krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių, o iš jų labiausiai išsiskyrė Damianas Lillardas. Gynėjas per 29 minutes pelnė 24 taškus (5/7 dvit., 3/3 trit., 5/5 baud.) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Į Toronto klubo gretas po dviejų praleistų mačų sugrįžo Kawhi Leonardas. Amerikietis buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas, kai per 38 minutes pelnė 28 taškus (4/10 dvit., 4/7 trit., 8/10 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Kanados ekipoje dėl šlaunies sumušimo nežaidė pagrindinis įžaidėjas Kyle'as Lowry, kurį starto penkete sėkmingai  pakeitė Fredas VanVleetas. Gynėjas per 38 minutes pelnė 21 tašką (4/6 dvit., 3/5 trit., 4/5 baud.) ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 24 (3/3 trit.), Zachas Collinsas 16, C.J. McCollumas 14, Sethas Curry, Nikas Stauskas ir Al-Farouqas Aminu po 13, Evanas Turneris 12, Jusufas Nurkičius 11 (4/15 dvit., 9 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Raptors“: Kawhi Leonardas 28 (4/7 trit.), Fredas VanVleetas 21 (8 rez. perd.), Danny Greenas 19 (5/7 trit., 11 atk. kam.), Serge'as Ibaka 18, C.J. Milesas 13, Pascalis Siakamas 10.