Trečią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Kauno „Aisčiai-Atletas“, šeštadienį išvykoje 88:83 palaužę Vilniaus „Sakalus“. Pastarieji pralaimėjo šeštą kartą per 10 rungtynių.

Kauniečiai lemiamą persvarą įgijo trečio kėlinio pabaigoje. Rezultatui esant 60:60, jie per tris paskutines ketvirčio minutes pelnė 9 taškus be atsako ir išsiveržė į priekį 69:60. Besibaigiant rungtynėms po Lino Lekavičiaus baudų vilniečiai priartėjo iki 79:82, tačiau taikliai baudas mėtę svečiai nepaleido pergalės iš rankų.

„Aisčiai-Atletas“: Gintautas Vileita 21 taškas, Egidijus Dimša 19, Valdas Dabkus 15, Pranas Skurdauskas 10, Gediminas Navickas 9, Tautvydas Barštys 6, Ernestas Ežerskis ir Vilius Šumskis po 4.

„Sakalai“: Arnas Labuckas 20, Matas Niparavičius 17, Linas Lekavičius 16, Justas Sinica ir Giedrius Kurtinaitis po 8, Mindaugas Reminas ir Rolandas Matulis po 6, Vytautas Šarakauskas 2.