Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS
  • „Lietkabelis“ išvykoje 76:70 palaužė „Juventus“ krepšininkus

• Panevėžiečiams nepadėjo Čakarevičius su Wilsonu

Dar vieną pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (10/4) klubas, kuris išvykoje 76:70 (15:18, 21:18, 22:20, 18:14) palaužė Utenos „Juventus“ (6/8) krepšininkus.

18
21
67%
2/3
67%
8/12

„Lietkabeliui“ negalėjo padėti čiurną susižeidęs Marko Čakarevičius ir po dantų operacijos sveikstantis Jamaras Wilsonas.

„Lietkabelis“ puikiai startavo (6:0), bet „Juventus“ atsakė savo atkarpa ir išsiveržė į priekį – 7:6. 7-ąją minutę šeimininkų pranašumas dar labiau išaugo – 14:8. Tuomet jau panevėžiečiai spurtavo 7:0 bei vėl pirmavo – 15:14. Vis dėlto per likusį laiką tik uteniškiai pelnė taškus, kurie po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo 3 taškų atotrūkį – 18:15.

Antrajame kėlinyje „Juventus“ bandė atitrūkti – 23:17. „Lietkabelis“ to padaryti neleido, kai laimėjo atkarpą 13:1 – 30:24. Ilgai svečiai persvara nesidžiaugė, nes čia pat Utenos komanda priartėjo – 31:32. Pirmoji mačo dalis pasibaigė esant lygiam rezultatui – 36:36.

Po ilgosios pertraukos tęsėsi kova taškas į tašką. Tik baigiantis kėliniui „Lietkabelis“ truktelėjo į priekį (58:53), bet „Juventus“ trečiąją atkarpą baigė taškais, kurie leido priartėti – 56:58.

Lemiamame ketvirtyje prabėgus pustrečios minutės „Juventus“ sugrįžo į priekį – 62:61. Tačiau neilgam – „Lietkabelis“ pelnė 7 taškus be atsako – 68:62. Čia vėlgi pasikartojo jau matyta istorija – uteniškiai greitai rado atsakymų – 66:68. Likus žaisti 2 minutes Stefanas Sinovecas pataikė sunkų dvitaškį (74:70), o „Lietkabeliui“ apsigynus dukart pelnyti taškų nepavyko, bet Žiga Dimecas atkovojo du kamuolius puolant. Likus 35 sekundėms Paulius Valinskas pataikė, „Juventus“ nesurengė rezultatyvios atakos ir panevėžiečiai išsaugojo pergalę.

„Juventus“: Aleksandras Zacharovas ir Martinas Gebenas po 13, Dovis Bičkauskis 12 (11 rez. perd.), Arvydas Šikšnius 10.

„Lietkabelis“: Žiga Dimecas 18 (21 naud. bal.), Saulius Kulvietis 13, Vaidas Kariniauskas 10 (8 rez. perd.), Paulius Valinskas 9, Mindaugas Kupšas 8.

Trenerių komentarai:

2018-12-16 19:51
Tik 8-iese Kabelis žaidė,bet vistiek laimėjo.Kariniauskas atrodo taip,lyg jau ne pirmus metus klube būtų.Dimecas mane stipriai stebimma.Blogos nuomonės apie jį buvau,bet tenka pripažinti,kad puikiai įsiliejo.O Juvei vistiek reikės antro PG.Dovis gerai vadovauja,bet ir jam juk reikia poilsio suteikti.

--
2018-12-16 19:37
To anonimas
Asiliuk, visiskas abelis esi.......

--
2018-12-16 19:13
graudus vaizdelis buvo ziuret ta maca,nors intrigos netruko.jei juve butu bent kiek daugiau proto idejus tai tikrai butu laimeje pries toki kabeli kuris leidzia kartot atakas po 2-3 kartus.kariniauskas padare skirtuma ir treneris ji pasodino isleisdamas siautejanti valinska.kupsas isvis neaisku ka veikia,maziukai jam nuo galvos kamuolius rinko