Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Artūras Gudaitis surengė galingą pasirodymą Italijos krepšinio lygoje, o jo atstovaujamas klubas Milano „AX Armani Exchange“ (10-0) išvykoje po pratęsimo 107:106 (21:18, 24:23, 23:22, 23:28, 16:15) įveikė Sasario „Dinamo“(4-6) ekipą.

Gimimo vieta: Klaipėda, Lietuva

Gudaitis per 23 minutes pelnė 16 taškų (4/9 dvit., 8/11 baud.), atkovojo 10 kamuolių, išprovokavo 7 varžovų pražangas ir surinko 21 naudingumo balą.

Rezultatyviau už lietuvį nugalėtojų gretose rungtyniavo tik Nemanja Nedovičius ir Mike'as Jamesas – serbo sąskaitoje 21 taškas, o Jamesas pelnė 19 taškų.

Mindaugas Kuzminskas per 12 minučių pelnė 4 taškus (1/1 trit., 1/2 baud.) ir surinko 2 naudingumo balus. Lietuvis pirmojo kėlinio pabaigoje pataikė tolimą metimą iš savo aikštelės pusės.

„Dinamo“: Scottas Bamforthas 32, Jackas Cooley 17 (19 atk. kam.), Rashawnas Thomasas 14, Jaime Smithas 13.

„AX Armani Exchange“: Nemanja Nedovičius 21, Mike'as Jamesas 19, Artūras Gudaitis 16 (10 atk. kam.).