• Prieš tai „Mavs“ namie buvo laimėjusi 11 kartų iš eilės

• Luka Dončičius pelnė 28 taškus ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus

• Nugalėtojų gretose po 28 taškus surinko Foxas ir Hieldas

• Dirką Nowitzki „Mavs“ sirgaliai pasitiko ovacijomis

Rezultatyviai žaidęs Luka Dončičius puikiai pasislinko į įžaidėjo poziciją, tačiau talentingojo slovėno Dalaso „Mavericks“ ekipai (15-13) neužteko – ji namuose 113:120 (31:34, 27:27, 25:32, 30:27) krito prieš Sakramento „Kings“ (16-13). Taip nutrūko „Mavericks“ vienuolikos pergalių savoje arenoje serija.

28
26
3
69%
11/16

Dončičius per 35 minutes pelnė 28 taškus (8/10 dvit., 1/5 trit., 9/14 baudos), sugriebė 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 5 kartus.

Slovėnas turėjo daugiau laiko žaisti atakų organizatoriaus pozicijoje, kadangi Dalaso ekipai dėl traumų negali padėti įžaidėjai Dennisas Smithas ir Jose Barea. Su 9 rezultatyviaisiais perdavimais krepšininkas pakartojo savo karjeros NBA rekordą.

Dončičius šį sezoną per 32 žaidimo minutes pelno po 18,2 taško, atkovoja po 6,7 kamuolio ir atlieka po 4,6 rezultatyvaus perdavimo.

Tai buvo pirmosios rungtynės, kurias „Mavericks“ arenoje šį sezoną žaidė Dirkas Nowitzki. 21-ąjį sezoną NBA pradėjęs vokietis į aikštę žengė įsibėgėjus pirmajam kėliniui bei buvo pasitiktas ovacijomis. Jis per 8 minutes įmetė 3 taškus.

„Vertinu tokį šiltą sutikimą. Jis nutiko gerokai vėliau nei tikėjausi. Norėjau būti aikštėje kur kas anksčiau, bet galop esu čia ir juda teisinga linkme“, – sakė sezono pradžioje dėl čiurnos traumos atsigauti turėjęs puolėjas.

Dalaso ekipoje 23 kamuolius sugriebė ir savo sezono rekordą pakartojo vidurio puolėjas DeAndre Jordanas. Visgi jis pelnė tik 8 taškus (4/7 dvit.).

„Mavericks“ pataikė tik 9 tritaškius iš 35 bandymų (26 proc.).

Sakramento komandoje siautė De’Aarono Foxo ir Buddy Hieldas duetas, kartu pelnęs po 28 taškus ir surinkęs 56 taškus. Jie kartu įmetė 20 dvitaškių iš 30.

„Mavericks“: Luka Dončičius 28 (8/10 dvit., 9/14 baudos, 9 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 15, Wesley Matthewsas 13, Jalenas Brunsonas 12, Maximillianas Kleberas 11.

„Kings“: De’Aaronas Foxas (11/16 dvit.) ir Buddy Hieldas (9/14 dvit.) po 28, Bogdanas Bogdanovičius (7 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Nemanja Bjelica (10 atk. kam.).