• LeBronas pelnė 13 taškų ir užfiksavo prasčiausią sezono rezultatą

• Puolėjas pataikė tik 5 dvitaškius iš 14 ir prametė abu tritaškius

• Johnas Wallas įmetė 40 taškų ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų

• „Wizards“ nutraukė keturių pralaimėjimų seriją

LeBronas Jamesas užfiksavo prasčiausią savo sezono rezultatą taškų grafoje, o svaraus puolėjo indėlio nesulaukusi Los Andželo „Lakers“ (18-12) svečiuose 110:128 (23:33, 28:38, 25:28, 34:29) turėjo pripažinti Vašingtono „Wizards“ (12-18) pergalę.

40
44
14
67%
4/6

LeBronas per 32 minutes pelnė 13 taškų (5/14 dvit., 0/2 trit., 3/6 baudos). Komandos žvaigždė taip pat sugriebė 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 1 metimą.

Los Andželo komandoje už LeBroną rezultatyviau žaidė du krepšininkai: Kentaviousas Caldwellas-Pope’as įmetė 25 taškus ir buvo rezultatyviausias, o Kyle’as Kuzma pridėjo 20 taškų.

LeBronas šį sezoną vidutiniškai pelno po 27,7 taško ir NBA užima penktąją vietą.

„Atlikome puikų darbą pridarydami LeBronui sunkumų, skirdami jam daug kontakto“, – sakė 25 taškus ir pelnęs ir 12 kamuolių sugriebęs Bradley Bealas.

Vašingtono ekipoje nesustabdomas buvo Johnas Wallas. Jis per 42 minutes surinko 40 taškų (12/19 dvit., 4/8 trit., 4/6 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir blokavo du metimus.

„Wizards“ nutraukė keturių pralaimėjimų seriją. Pirmajame kėlinyje JAV sostinės ekipa jau turėjo 18 taškų pranašumą, o trečiajame ketvirtyje pirmavo 27 taškais.

„Wizards“ vertėsi be vidurio puolėjo Dwighto Howardo, kuriam buvo atlikta nugaros operacija.

Praėjusiose rungtynėse trigubą dublį surinkęs 21-erių 198 cm ūgio įžaidėjas Lonzo Ballas per 34 minutes įmetė 10 taškų (2/4 dvit., 2/7 trit.), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Wizards“: Johnas Wallas 40 (16/27 metimai, 14 rez. perd.), Bradley Bealas 25 (12 atk. kam.), Jeffas Greenas (4/6 trit.) ir Samas Dekkeris po 20, Tomašas Satoransky 11 (5 rez. perd.).

„Lakers“: Kentaviousas Caldwellas-Pope’as 25 (5/6 dvit., 4/6 trit., 3/3 baudos), Kyle’as Kuzma 20, LeBronas Jamesas 13 (5/16 metimai), Lance’as Stephensonas ir Moritzas Wagneris po 12, Lonzo Ballas 10 (4/11 metimai).

Rungtynių epizodai:

2018-12-17 08:51
labai džiaugėsi Lebras su Ball po pergalės ir dabar turim ką turim prieš outsaiderius. abu minusiniai