• „Bucks“ išvykoje 107:104 nugalėjo „Pistons“

• Nugalėtojams 32 taškus pelnė Giannis Antetokounmpo

• Krepšininkas pasižymėjo pelnydamas lemiamus 7 ekipos taškus

• Detroito ekipoje Blake'as Griffinas surinko trigubą dublį

Giannis Antetokounmpo savo komandai pelnė lemiamus 7 taškus, o jo vedama Milvokio „Bucks“ (20-9) ekipa Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse išvykoje 107:104 (25:27, 30:16, 34:26, 26:27) palaužė Detroito „Pistons“ (14-14) klubą.

32
34
12
83%
15/18

Graikas per 31 minutę surinko galingą dvigubą dublį – pelnė 32 taškus (15/18 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 2 metimus, taip surinkdamas 34 naudingumo balus.

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei trims minutėms „Bucks“ pirmavo 100:99. Tuomet iniciatyvos ėmėsi komandos lyderis Antetokounmpo – krepšininkas įdėjo į krepšį, pataikė dvitaškį su pražanga bei realizavo baudos metimą, o pabaigoje prasiveržė, pelnydamas dar du taškus. Visus 7 taškus žaidėjas pelnė per lygiai vieną minutę.

Universaliojo graiko pasirodymo neapribojo nė tai, kad jau pirmojo kėlinio pradžioje jis užsidirbo antrąją asmeninę pražangą – krepšininkas vis tiek sugebėjo aikštelėje susitikimo metu praleisti 31 minutę.

„Pistons“ gretose Blake'as Griffinas surinko trigubą dublį – pelnė 19 taškų (2/6 dvit., 2/7 trit., 9/12 baud. met.), atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 10 kamuolių, tačiau net 10 sykių suklydo.

Aukštaūgis per lemiamas 14 sekundžių išmetė du tritaškius, galėjusius rezultatą išlyginti, bet nė vienas iš jų nebuvo taiklius.

„Pistons“: Reggie Bullockas 24, Stanley Johnsonas 20 (6 atk. kam.), Blake'as Griffinas 19 (11 rez. perd., 10 atk. kam.), Reggie Jacksonas 11, Andre Drummondas 10 (14 atk. kam.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32 (12 atk. kam., 5 rez. perd., 34 naud. bal.), Khrisas Middletonas 22 (6 rez. perd.), Eric Bledsoe 17 (9 rez. perd.), Tony Snellas 12 (6 atk. kam.).