• „Rockets“ namuose 102:97 nugalėjo „Jazz“

• Šeimininkus į pergalę vedė Jamesas Hardenas, surinkęs 47 taškus ir 36 naudingumo balus

• Tai – trečiasis pagal rezultatyvumą krepšininko pasirodymas šį sezoną

• Pirmojo kėlinio pradžioje gynėjas papuolė į konfliktą, kurio epicentre įvyko jo ir Rudy Goberto apsistumdymas

Jamesas Hardenas sužaidė trečias pagal rezultatyvumą sezono rungtynes ir komandoje buvo absoliutus lyderis, o jo atstovaujama Hjustono „Rockets“ (15-14) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse namuose 102:97 (25:23, 25:14, 33:36, 19:24) įveikė Jutos „Jazz“ (14-17) klubą.

47
36
5
94%
15/16

Hardenas per 40 minučių pelnė 47 taškus (10/19 dvit., 4/12 trit., 15/16 baud. met.), atkovojo 6 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau 5 kartus kamuolį prarado bei 4 sykius prasižengė, taip surinkdamas 36 naudingumo balus.

Amerikietis pataikė 15 iš 16 baudų metimų.

Pirmojo kėlinio pradžioje prieš Hardeną prasižengė Rudy Gobertas, o tai gynėją įsiutino ir paskatino pradėti apsistumdymą. Tiesa, šis veiksmas buvo gana minimalus ir, padėdami teisėjų, žaidėjai išsiskirstė.

Kiek vėliau Hardenas Gobertui revanšavosi galingai per jį įdėdamas.

Tai buvo pirmoji „Rockets“ pergalė prieš Jutos klubą šį sezoną.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 47 (6 atk. kam., 5 per. kam., 5 rez. perd., 36 naud. bal.), P.J. Tuckeris 16, Ericas Gordonas 12, Chrisas Paulas 11 (9 rez. perd.), Clintas Capela 5 (14 atk. kam.).

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 23 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Rudy Gobertas 18 (13 atk. kam.), Jae Crowderis 14 (10 atk. kam.), Ricky Rubio 12.