• Russellas Westbrookas susitikimo metu surinko trigubą dublį

• Paulas George'as prie Oklahomos ekipos pergalės prisidėjo pelnydamas 24 taškus

• Trečiajame kėlinyje aistrų nesuvaldę krepšininkai santykius ėmė aiškintis į darbą paleisdami grumtynių veiksmus

• Po šio epizodo abiejų komandų krepšininkai buvo baudžiami techninėmis pražangomis

Nepaisydamas didelio komandų žaidėjų susirėmimo, Russellas Westbrookas surinko trigubą dublį, o jo atstovaujama Oklahomos „Thunder“ (19-10) ekipa Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse namuose 121:96 (31:22, 33:22, 24:25, 33:27) privertė pasiduoti krizę išgyvenantį Čikagos „Bulls“ (7-24) klubą.

13
29
16
11

Amerikietis per 31 minutę pelnė 13 taškų (5/13 dvit., 3/4 baud. met.), atkovojo 16 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, tačiau 4 kartus kamuolį prarado bei 3 sykius prasižengė, taip surinkdamas 29 naudingumo balus.

Trečiojo kėlinio viduryje tarp ekipų krepšininkų užsiplieskė aštrus susirėmimas, kurio epicentre iš pradžių buvo pats Westbrookas, kai tarp jo ir Kriso Dunno kilo žodinis konfliktas, vėliau virtęs susistumdymų lavina.

Tuomet aršus krepšininkų susidūrimas įtraukė didžiąją dalį aikštelėje buvusių žaidėjų ir persikėlė arčiau parketinių sirgalių vietų pirmosios eilės.

Po ugningo konflikto įsiplieskimo santykius asmeniškai ėmė aiškintis Robinas Lopezas ir Jerami Grantas, kurie galingai grumdamiesi atsirado šalia rungtynių sekretoriato stalo, apsikeitė agresyviais apsistumdymais bei neleistinais rankų mostais.

Teisėjų verdiktas abiejų komandų krepšininkams buvo vienodas. „Thunder“ gretose technines pražangas užsidirbo Westbrookas ir Grantas, o „Bulls“ gretose tokias pat nuobaudas gavo Dunnas ir Lopezas.

Paulas George'as taip pat svariai prisidėjo prie ekipos pergalės, 16 taškų sumesdamas per lemiamas 5 minutes. Iš viso krepšininkas surinko 24 taškus (4/9 dvit., 4/10 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Thunder“: Paulas George'sa 24 (8 atk. kam.), Stevenas Adamsas 19 (8 atk. kam.), Jerami Grantas ir Russellas Westbrookas (16 atk. kam., 11 rez. perd., 5 per. kam., 29 naud. bal.) po 13, Hamidou Diallo 10.

„Bulls“: Lauris Markkanenas (15 atk. kam.) ir Bobby Portis po 16, Krisas Dunnas 12 (7 rez. perd.), Cameronas Payne'as 11 (6 rez. perd.).

2018-12-19 17:39