Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix
  • „Warriors“ namie 110:93 nugalėjo „Grizzlies“

• NBA čempionai dar prieš ilgąją pertrauką buvo priekyje 25 taškų persvara (59:34)

• Stephenas Curry surinko 20 taškų ir pasiekė 15 tūkst. reguliariajame sezone pelnytų taškų ribą

• Kevinas Durantas visų laikų rezultatyviausių NBA žaidėjų sąraše aplenkė Larry Birdą

„Golden State Warriors“ (21-10) komandą į užtikrintą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) vedęs Stephenas Curry karjeros pasiekimų sąraše pridėjo dar vieną įrašą. 30-metis gynėjas perkopė reguliariajame sezone pelnytų 15 tūkst. taškų ribą, o NBA čempionai savo aikštėje 110:93 (30:22, 31:16, 23:29, 26:26) susitvarkė su Memfio „Grizzlies“ (16-14).

23
23
100%
8/8
50%
6/12

Curry per 35 minutes pelnė 20 taškų (3/7 dvitaškiai, 3/9 tritaškiai, 5/5 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Jis tapo penktuoju „Warriors“ krepšininku, pasiekusiu šią solidžią taškų ribą karjeroje: virš 15 tūkst. taškų savo sąskaitoje turi legendos Wiltas Chamberlainas (17,783 tšk.), Rickas Barry (16,447), Paulas Arizinas (16,266) ir Chrisas Mullinas (16,235).

Tuo metu kita „Warriors“ žvaigždė Kevinas Durantas surinko 23 taškus, kurių pakako visų laikų rezultatyviausių NBA krepšininkų sąraše aplenkti iki 33-oje vietoje buvusį Larry Birdą. Pastarasis per karjerą įmetė 21,791 tašką, o Durantas šiuo metu jau turi 21,806 taškus.

„Warriors“ namuose visus reikalus sutvarkė dar iki ilgosios pertraukos, kada priešpaskutinę antrojo ketvirčio minutę pirmavo 59:34.

„Grizzlies“ ekipai tai buvo paskutinis apsilankymas Oklando „Oracle“ arenoje. Nuo kito sezono „Warriors“ kovos naujoje „Chase Centre“ arenoje San Franciske.

„Golden State Warriors“: Kevinas Durantas 23 (7/15 metimai), Stephenas Curry 20 (7 atk. kam.), Jonas Jerebko 16 ir Klay Thompsonas – po 16, Andre Iguodala 10.

„Grizzlies“: Omri Casspi 20, Marcas Gasolis 15, Kyle'as Andersonas 14, Garrettas Temple'as 13.