Nuotr. AP – Scanpix
  • Damiano Lillardo taiklios baudos 131:127 įvirtino „Trail Blazers“ pergalę prieš „Clippers“

• Lillardas trečiajame kėlinyje pataikė 5 tritaškius bei surinko 22 iš 39 savo taškų

• „Clippers“ aukštaūgis Tobiasas Harrisas pelnė 39 taškus ir užfiksavo naują karjeros rekordą

Dominavęs Damianas Lillardas trečiajame kėlinyje pelnė 22 iš 39 savo taškų bei ištempė Portlando „Trail Blazers“ (17-13) komandą į dramatišką pergalę Los Andžele. Terry Stottso auklėtiniai svečiuose 131:127 (37:29, 21:31, 42:38, 31:39) palaužė vietos „Clippers“ (17-13) su karjeros rungtynes sužaidusiu Tobiasu Harrisu priešakyje.

39
33
86%
6/7
85%
11/13

Lillardas trečiajame ketvirtyje susmeigė 5 iš 6 rungtynėse pataikytų tritaškių, o „Blazers“ kėlinį laimėjo 42:28 bei persvėrė rezultatą savo naudai (100:88). Iki ilgosios pertraukos iniciatyvą laikė „Clippers“, pirmavusi 60:58.

Portlando ekipa šiame susitikime iš toli pataikė 10 iš 20 metimų (50 proc. pataikymas).

„Clippers“ komandoje siautėjęs Tobiasas Harrisas taip pat pelnė 39 taškus (12/16 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 6/8 baudos) ir užfiksavo asmeninį karjeros rezultatyvumo rekordą. Jis dar atkovojo 11 kamuolių ir įsirašė 40 naudingumo balų.

Likus žaisti 12,5 sekundės, Shai Gilgeous-Alexanderis realizavo tik antrą baudą ir „Clippers“ priartėjo prie „Blazers“ per du taškus (129:127). Po minutės pertraukėlės Lillardas buvo sustabdytas pražanga, kurią nuo baudų metimų linijos pavertė dviem taškais ir padvigubino svečių persvarą (131:127).

Šeimininkai savo atsakymui dar turėjo 9,6 sekundės, tačiau „Clippers“ naujoko Gilgeous-Alexanderio tolimas metimas tikslo nepasiekė.

„Clippers“: Tobiasas Harrisas 39 (11 atk. kam.), Shai Gilgeous-Alexanderis 24, Danilo Gallinari 22 (6/16 metimai), Montrezlas Harrellas 15, Patrickas Beverley 10 (11 rez. perd.).

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 39 (11/20 metimai), C.J. McCollumas 27, Jusufas Nurkičius 20 (7 rez. perd.), Moe Harklessas 13, Evanas Turneris 10.