Nuotr.: SIPA – Scanpix
Nuotr. SIPA – Scanpix
  • ASVEL išvykoje po pratęsimo 84:81 įveikė „Zenit“ ekipą

• Mantas Kalnietis per 24 minutes pelnė 14 taškų

Mantas Kalnietis ir jo atstovaujamas Vilerbano ASVEL (7-3) klubas neleido Sankt Peterburgo „Zenit“ (4-6) ekipai užsitikrinti vietos Europos taurės TOP 16 etape.

Daugiausia pataiko: Charles Lombahe Kahudi

Prancūzijos klubas išvykoje per pratęsimą 84:81 (21:27, 17:20, 19:10, 17:17, 10:7) palaužė Rusijos ekipą.

Kalnietis per 24 minutes pelnė 14 taškų (4/7 dvit., 1/4 trit., 3/5 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 15 naudingumo balų.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Philipas Scrubbas dvitaškiu metimu galėjo išplėšti pergalę šeimininkams, tačiau jo bandymas buvo netikslus.

Pratęsimo metu jau iniciatyvą savo rankose turėjo svečiai, o to pačio Scrubbo metimas iš toli, kuris galėjo išplėšti antrąjį pratęsimą, buvo blokuotas Alpha Kabos.

„Zenit“, pergalės atveju, būtų tapęs Vilniaus „Ryto“ varžovu antrajame Europos taurės etape, o dabar jų likimas ir galutinė vieta C grupėje paaiškės po trečiadienio mačo tarp Belgrado „Partizan“ (3-6) ir Ankaros „Turk Telekom“ (4-5).

Pirmuoju vilniečiu oponentu TOP 16 etape tapo A grupę laimėjęs Monako „AS Monaco“ klubas.

„Zenit“: Philipas Scrubbas 18, Sergejus Karasiovas 14, Jalenas Reynoldsas 12.

ASVEL: Amine Noua 17, Mantas Kalnietis 14, Theo Maledonas 13, Alpha Kaba (8 atk. kam.), DeMarcusas Nelsonas ir Livio Jean-Charlesas po 12.