Nuotr. Facebook.com
  • „Fenerbahče“ krepšininkai o permainingos kovos namuose 79:75 įveikė CSKA klubą

• Trečiąjį kėlinį šeimininkai pradėjo atkarpa 16:0

• Janas Vesely pelnė 19 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir surinko 33 naudingumo balus

Po ilgosios pertraukos atsigavę Stambulo „Fenerbahče“ (12-1) krepšininkai namuose 79:75 (18:26, 18:22, 24:14, 19:13) palaužė Maskvos CSKA (10-3) ekipą.

19
33
67%
6/9
10

Željko Obradovičiaus krešininkai sužaidė fantastišką 5 minučių atkarpą trečiojo kėlinio pradžioje, kai surengė spurtą 16:0 ir panaikino svečių dviženklį pranašumą (52:48).

Įpusėjus lemiamam ketvirčiui Rusijos klubas vėl atitrūko nuo Eurolygos vicečempionų (74:67), tačiau prasidėjus paskutinei rungtynių minutei Janas Vesely persvėrė rezultatą (77:75), o kitoje atakoje Maskvos ekipos puolėjas Alecas Petersas suklydo. Kostas Sloukas taikliais baudų metimais įtvirtino šeimininkų pergalę – 79:75.

Nesustabdomai nugalėtojų gretose žaidęs vidurio puolėjas Vesely per 33 minutes pelnė 19 taškų (6/9 dvit., 0/1 trit., 7/9 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 33 naudingumo balus.

CSKA ekipoje išsiskyrė Willas Clyburnas, kuris pelnė 17 taškų (5/6 dvit., 2/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, tiek pat kartų išprovokavo varžovų pražangas ir surinko 26 naudingumo balus.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 19 (10 atk. kam., 33 naud. bal.), Marko Guduričius 15, Luigi Datome ir Nikola Kaliničius po 10.

CSKA: Willas Clyburnas 17 (26 naud. bal.), Cory Higginsas 12, Othello Hunteris ir Sergio Rodriguezas po 11, Danielis Hackettas 10.