Nuotr. Fotodiena.lt/J.Elinskas
  • „Olympiakos“ išvykoje 69:60 palaužė „Barceloną“

• Nikola Milutinovas pelnė 18 taškų, atkovojo 14 kamuolių ir surinko 36 naudingumo balus

• Kevinas Pangosas per 21 minutę pelnė 3 taškus

Nikola Milutinovas pagerino savo asmeninius atkovotų kamuolių bei naudingumo balų rekordus Eurolygoje, o jo atstovaujamas Pirėjo „Olympiakos“ (8-5) klubas išvykoje 69:60 (17:14, 15:16, 23:18, 14:12) įveikė „Barceloną“ (6-7).

18
36
89%
8/9
2

Milutinovas per 27 minutes pelnė 18 taškų (5/8 dvit., 8/9 baud.), atkovojo 14 kamuolių, blokavo 2 varžovų metimus, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 36 naudingumo balus.

Ankstesnis serbo naudingumo balų rekordas Eurolygoje buvo 33, o atkovotų kamuolių – 12.

Davido Blatto auklėtiniai iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos, kai trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 11:3 ir įgijo dviženklę persvarą (43:33).

Lemiamame ketvirtyje svečiai kontroliavo žaidimą ir užtikrintai pabaigė rungtynes – 69:60.

Tai buvo nerezultatyviausios „Barcelonos“ rungtynės šio sezono Eurolygoje. Iki šios dvikovos Svetislavo Pesičiaus auklėtiniai mažiausiai taškų buvo įmetę mače prieš Podgoricos „Budučnost“ (64).

Tai buvo jau ketvirtoji iš eilės katalonų nesėkmė Eurolygoje.

Blankiai rungtynėse pasirodė buvęs Kauno „Žalgirio“ gynėjas Kevinas Pangosas. Kanadietis per 21 minutę pelnė 3 taškus ir mačą baigė su 0 rezultatyvių perdavimų bei tiek pat naudingumo balų.

„Barcelona“: Victoras Claveras 13, Pierre'as Oriola 10, Adamas Hanga 9.

„Olympiakos“: Nikola Milutinovas 18 (14 atk. kam., 8 išpr. praž., 36 naud. bal.), Vassilis Spanoulis 14, Nigelis Williamsas-Gossas ir Zachas LeDay po 10.