Nuotr. BNS
  • „Baskonia“ laimėjo trečią kartą iš eilės, „Gran Canaria“ suklupo pirmą sykį po 3 laimėjimų paeiliui

• Treniruojant Perasovičiui, „Baskonia“ laimėjo ketvirtą kartą per 6 mačus

• Las Palmo ekipoje debiutavo Siimas Sanderis Vene, per puspenktos minutės pelnęs 3 taškus

Trečią iš eilės pergalę Eurolygoje įsirašė Vitorijos „Baskonia“ (6-7) komanda, turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje išvykoje 84:71 (22:27, 19:8, 27:18,16:18) pranokusi Las Palmo „Gran Canaria“ (5-8), kuriai tai buvo pirmoji nesėkmė po trijų iš eilės pergalių.

13
21
6
3

„Baskonia“ po šio laimėjimo pakilo į devintąją turnyrinės lentelės vietą. Treniruojant lapkričio viduryje prie komandos vairo stojusiam Velimirui Perasovičiui, „Baskonia“ iškovojo ketvirtąją pergalę per 6 mačus.

Prasidėjus trečiajam kėliniui „Gran Canaria“ deficitas siekė vos 4 taškus (46:50), tačiau tada svečiai spurtavo 13:2 ir nutolo 63:48. Ketvirtojo kėlinio pradžioje skirtumas tarp komandų pasiekė 20 taškų ribą (82:62) ir mačo baigtis tapo aiški.

Las Palmo komandoje šiame mače debiutavo Siimas Sanderis Vene. Jis per puspenktos minutės pelnė 3 taškus.

„Gran Canaria“: Kimas Tillie 11, Eulis Baezas ir Anžejs Pasečniks po 9.

„Baskonia“: Shavonas Shieldsas ir Mattas Janningas po 16, Jaysonas Grangeris 15, Luca Vildoza 13, Ilimane’as Diopas 10.